Zbiórka dla zwierząt Animalii, Stary Rynek 25.06 w godz. 13.30 – 16.00

Zbiórka niezwykle udana. W imieniu Fundacji dziękujemy wszystkim którzy z życzliwością potraktowali naszych wolontariuszy, wspomogli grosikiem albo choćby dobrym słowem.
I bardzo ciepło dziękujemy niedużej liczebnie ale wielkiej duchem ekipie wolontariuszy, którzy poświęcili swój czas w wolnym dniu aby pomóc bezdomnym zwierzakom.
Prezentowaliście się super – słowa uznania dla Malarki buziaków!

Serdecznie zapraszamy Przyjaciół Fundacji Animalia, Zwierzolubów i wszystkich którzy chcą pomóc naszym podopiecznym na Stary Rynek w Poznaniu w dniu 25.06.2014r. w godz. 13.300 – 16.00.
Wolontariusze Fundacji w charakterystycznych przebraniach organizują zbiórkę publiczną połączoną z reklamowaniem adopcji zwierząt bezdomnych oraz zachęcającą do pomocy Fundacji.
Można będzie zrobić sobie zdjęcie ze znanymi z gier oraz filmów postaciami – co pewnie szczególnie zachęci najmłodszych.
Serdecznie zapraszamy do pomagania czworonożnym podopiecznym Fundacji oraz do odwiedzenia Starego Rynku w najbliższą niedzielę.
Do zobaczenia.

Aktualności

13 stycznia 2023
Kalendarz charytatywny 2023 Adoptuj mnie!
Nasz kalendarz, który cały czas gorąco polecamy Waszej uwadze (link poniżej) nie wydarzyłby się bez Sponsorów!  Dziś szczególne podziękowania ślemy…
Czytaj więcej
6 stycznia 2023
Fundacja dla Zwierząt Animalia – mamy już 17 lat!
04 stycznia 2006 r. w pewien zimowy dzień w Poznaniu, z inicjatywy ośmiu osób będących wolontariuszami w jednym z małych…
Czytaj więcej
23 grudnia 2022
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
Kochani, to już ten czas  Święta Bożego Narodzenia! Dziękujemy bardzo wszystkim za kolejny wspólny rok   Wolontariuszom, Darczyńcom i wszystkim Przyjaciołom Fundacji…
Czytaj więcej