Zbiórka dla zwierząt Animalii, Stary Rynek 25.06 w godz. 13.30 – 16.00

Zbiórka niezwykle udana. W imieniu Fundacji dziękujemy wszystkim którzy z życzliwością potraktowali naszych wolontariuszy, wspomogli grosikiem albo choćby dobrym słowem.
I bardzo ciepło dziękujemy niedużej liczebnie ale wielkiej duchem ekipie wolontariuszy, którzy poświęcili swój czas w wolnym dniu aby pomóc bezdomnym zwierzakom.
Prezentowaliście się super – słowa uznania dla Malarki buziaków!

Serdecznie zapraszamy Przyjaciół Fundacji Animalia, Zwierzolubów i wszystkich którzy chcą pomóc naszym podopiecznym na Stary Rynek w Poznaniu w dniu 25.06.2014r. w godz. 13.300 – 16.00.
Wolontariusze Fundacji w charakterystycznych przebraniach organizują zbiórkę publiczną połączoną z reklamowaniem adopcji zwierząt bezdomnych oraz zachęcającą do pomocy Fundacji.
Można będzie zrobić sobie zdjęcie ze znanymi z gier oraz filmów postaciami – co pewnie szczególnie zachęci najmłodszych.
Serdecznie zapraszamy do pomagania czworonożnym podopiecznym Fundacji oraz do odwiedzenia Starego Rynku w najbliższą niedzielę.
Do zobaczenia.

Aktualności

12 lutego 2024
Masz niepotrzebne książki? Przekaż je nam i pomóż naszym podopiecznym!
Kochani! Planujemy kolejną edycję stacjonarnego bazarku różności na rzecz podopiecznych naszej fundacji i mamy do Was prośbę. Jeżeli macie książki,…
Czytaj więcej
18 stycznia 2024
Pożegnanie.
Z niewyobrażalnym żalem i rozdartym sercem informujemy, że w dniu 14 stycznia 2024 r. odszedł jeden z założycieli Fundacji dla…
Czytaj więcej
5 stycznia 2024
To już 18 rocznica powstania naszej fundacji!
Kochani! Wczoraj Fundacja dla Zwierząt Animalia skończyła 18 LAT!!!Możecie w to uwierzyć? Bo my nie!  Dokładnie 18 lat temu, 4…
Czytaj więcej