Bona i dzieciaki

Domu szuka Bona.
Z piątki kociaków od kotki Bony domów szukają już tylko Moni – kocurek cały czarny i kocurek biało czarny Moś.
Czy znajdzie się ktoś kto pokocha te kociaczki ?

Bona to dorosła koteczka która ma wspaniały charakter, nie wiemy czy mieszkała kiedyś z człowiekiem i została porzucona.
Jest bardzo pro ludzka pozwala brać maluszki lubi głaskanie i zaraz przy tym mruczy. Kocięta urodziła miedzy 12 a 13 kwietnia . Maluszki są jedna małe jak na 4 tygodniowe. Wszystkie mają kłopoty z oczkami. Są już leczone więc z dnia na dzień powinno być lepiej.
Kociaki będą mogły trafić do nowych domków jak będą miały 8 tygodni.
Bardzo pilnie potrzebujemy domu tymczasowego dla kotki Bony . Obecny tymczas mamy do końca miesiąca.
Kotka źle reaguje na psy wiec tymczas byłby wskazany bez pieska. Bona jest w trakcie leczenia ma podawany antybiotyk. Do Bony ktoś strzelał śrutem bo ma kawałek śrutu przy stawie biodrowym , ale kotka porusza się normalnie. Maluszki już szukają domów. Jeden kotek i będzie miał zmętnione oba oczka ale widzi i jedna koteczka ma mętne jedno oczko. Oba kociaki nadal mają zakraplane oczka. Powinny jeszcze podleczyć oczka Pozostałe trzy kociaczki dwie kotki i kocurek szukają domów.

Mimi – czarna z białą bródką kotka, Moś- z białą kropką na pyszczku kocurek, Moni – czarny całyz jednym chorym oczkiem kocur, Misia – z dwoma chorymi oczkami i Mania – pręguska 🙂

Koty do adopcji

Amorek
3 lata
Więcej
Irys
1 rok
Więcej
Stachu
2 lata
Więcej
Kicia
8 lat
Więcej