Czesław

REZERWACJA.  Czesław to niezwykle urokliwy kot z charakterem. Ma już sześć lat, a wciąż pstro mu w głowie. Kiedy poniesie go wir zabawy zaczyna biegać jak oszalały po całym mieszkaniu. Zdarza mu się też uprawiać parkour po meblach. Jego ulubionymi zabawkami są różdżki i wędki z piórkami, aczkolwiek nie pogardzi też innymi kocimi gadżetami i nie tylko. Pozostawione na podłodze torby i plecaki są dla niego świetnymi kryjówkami. W okresie letnim z ogromnym zadowoleniem okupuje parapet, a zimą – rozgrzany kaloryfer.
Czesio jest bardzo odważnym i towarzyskim kotem. Kocha wszystkich domowników. Z chęcią przesiaduje przy komputerze, gdy jego opiekunowie pracują. Jak relacjonuje opiekunka: „Z Czesiem od razu praca idzie szybciej!”. To typowy mruczek, który śpi z człowiekiem w łóżku i z przyjemnością daje się głaskać. Jednak pieszczoty muszą odbywać się na jego zasadach – gdy będzie miał ich dość będzie dawał o tym znać podgryzając rękę. Czesiek akceptuje dzieci. Jest przyzwyczajony do tego, że mali dwunożni głaszczą go i co jakiś czas coś od niego chcą. Kocurek jest bardzo wyrozumiały i cierpliwy dla nich. Gdy coś mu się nie spodoba, wyraźnie daje o tym znać.
Czesław z ciekawością poznaje nowych ludzi, ale musi minąć trochę czasu, aby kogoś zaakceptował. To kot, który sam wybiera człowieka, z którym się zaprzyjaźni. Bywa czasami nachalny – zwłaszcza w stosunku do osób, które za kotami nie przepadają lub się ich boją. Wtedy bywa dość zaczepny. Idealnie potrafi namierzyć, kto w towarzystwie jest spięty i się stresuje spotkaniem.
Czesiek to kot wspaniały – uparty inteligent z poczuciem humoru. Nie ma drugiego takiego na świecie!
Kocurek wie do czego służy drapak, potrafi też korzystać z kuwety, aczkolwiek czasami zdarzają mu się drobne wpadki. Jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Nie jest jednak w pełni zdrowym kotem – ma zdiagnozowane problemy nerkami. Z racji choroby musi otrzymywać specjalistyczną karmę dla nerkowców oraz być badany co rok.

Koty do adopcji

Anabel
2 lata
Więcej
Pusia
7 lat
Więcej
Ksena
4 lata
Więcej
Clyde
4 lata
Więcej