Czesław

Czesław to niezwykle urokliwy kot z charakterem. Ma już sześć lat, a wciąż pstro mu w głowie. Kiedy poniesie go wir zabawy zaczyna biegać jak oszalały po całym mieszkaniu. Zdarza mu się też uprawiać parkour po meblach. Jego ulubionymi zabawkami są różdżki i wędki z piórkami, aczkolwiek nie pogardzi też innymi kocimi gadżetami i nie tylko. Pozostawione na podłodze torby i plecaki są dla niego świetnymi kryjówkami. W okresie letnim z ogromnym zadowoleniem okupuje parapet, a zimą – rozgrzany kaloryfer.
Czesio jest bardzo odważnym i towarzyskim kotem. Kocha wszystkich domowników. Z chęcią przesiaduje przy komputerze, gdy jego opiekunowie pracują. Jak relacjonuje opiekunka: „Z Czesiem od razu praca idzie szybciej!”. To typowy mruczek, który śpi z człowiekiem w łóżku i z przyjemnością daje się głaskać. Jednak pieszczoty muszą odbywać się na jego zasadach – gdy będzie miał ich dość będzie dawał o tym znać podgryzając rękę. Czesiek akceptuje dzieci. Jest przyzwyczajony do tego, że mali dwunożni głaszczą go i co jakiś czas coś od niego chcą. Kocurek jest bardzo wyrozumiały i cierpliwy dla nich. Gdy coś mu się nie spodoba, wyraźnie daje o tym znać.
Czesław z ciekawością poznaje nowych ludzi, ale musi minąć trochę czasu, aby kogoś zaakceptował. To kot, który sam wybiera człowieka, z którym się zaprzyjaźni. Bywa czasami nachalny – zwłaszcza w stosunku do osób, które za kotami nie przepadają lub się ich boją. Wtedy bywa dość zaczepny. Idealnie potrafi namierzyć, kto w towarzystwie jest spięty i się stresuje spotkaniem.
Czesiek to kot wspaniały – uparty inteligent z poczuciem humoru. Nie ma drugiego takiego na świecie!
Kocurek wie do czego służy drapak, potrafi też korzystać z kuwety, aczkolwiek czasami zdarzają mu się drobne wpadki. Jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Nie jest jednak w pełni zdrowym kotem – ma zdiagnozowane problemy nerkami. Z racji choroby musi otrzymywać specjalistyczną karmę dla nerkowców oraz być badany co rok.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Billy
5 miesięcy
Więcej
Edward
5 lat
Więcej
Mrucząca Mysza
10 miesięcy
Więcej
Mirra
3 lata
Więcej