Fela

Fela. Nasza królewna.

Ma około 4 miesięcy.

Dwa miesiące temu została znaleziona na działkach, zabiedzona, ledwo żywa, z bardzo zaawansowanym kocim katarem. Niestety katar zniszczył oba oczka malutkiej. Jedno zostało usunięte, drugie jest, ale Felunia widzi nim niewiele – światło, cienie, ruchy. Jest więc kotkiem w zasadzie niewidzącym, a w przyszłości być może czeka ją zabieg usunięcia drugiego oczka. Stałaby się wtedy zupełnie niewidoma.

Fela to prawdziwa iskierka radości. Jest wesoła, pogodna, otwarta. Uwielbia się bawić i jak to kociak, często zachowuje się jak mały narwaniec. Zresztą wystarczy zobaczyć filmiki na Facebooku Fundacji, żeby się o tym przekonać.

Felunia uwielbia ludzi, uwielbia przytulanki i przekomarzanki. Jest ciekawa innych kotów – oczywiście na początku ta ciekawość jest pomieszana z obawa, ale zawsze zwycięża.

Z racji swojej niepełnosprawności Fela w nowym terenie zachowuje się ostrożnie, ale kiedy go już pozna, trudno patrząc na nią uwierzyć, że widzi tak niewiele. Radzi sobie rewelacyjnie. Prawdziwy mały zdobywca świata.

Fela jest zdrowa. Korzysta z kuwety. Testy Fiv/Felv ujemne.

Fela szuka swojego miejsca na ziemi. Obecnie mieszka w przychodni weterynaryjnej, bo nie ma dla niej innego miejsca.
Zainteresowanym jej adopcją zapewnimy rozmowę z jej okulistą oraz wspomożemy dobrymi radami.

Fela jest podopieczna Fundacji dla Zwierząt Animalia.
Ostateczna decyzja o adopcji należy do wolontariusza opiekującego się Felą.

Kontakt w sprawie adopcji: 515 381 838, an2p@o2.pl

Koty do adopcji

W bukowskim schronisku
Harry
2 lata
Więcej
Masza
2 lata
Więcej
Stachu
2 lata
Więcej
Lia
8 lat
Więcej