Fred

Fredziu trafił do nas w okolicy świąt Bożego Narodzenia w ubiegłym roku (2021). Jego 90-letnia Pani zmarła w Wigilię i “osierociła” 6 kotów wychodzących. Przy współpracy kilku fundacji znaleźliśmy im miejsca gdzie są bezpieczne. Animalia zaopiekowała się dwoma kotami z tej “bandy” – Dusią, która znalazła już dom i Fredem. Podczas gdy Dusia jako bardzo młoda koteczka szybko nam zaufała i przy każdej wizycie domagała się pieszczot, z Fredem można było bawić się w chowanego nawet godzinę.Kocurek był bardzo wycofany, nie poradził sobie z sytuacją utraty Swojej Pani i zmiany miejsca pobytu. Rezydując w naszej Kociarni był tak zestresowany ludźmi, że zawsze zaszywał się w najciemniejsze kąty i nie sposób go było znaleźć.

Po kilku miesiącach zaczął się “ukazywać”  wolontariuszom, po godzinie ich pobytu w Kociarni podczas dyżuru. Fredzio bardzo się zmienił, jest teraz innym kotem. Lgnie do człowieka, kochana przylepa i wariat :).

Bawi się wszystkim co ma w zasięgu łapki, albo co przykuje jego uwagę. Ma dużo energii, jest pocieszny i skoczny. Sprawia uśmiech na twarzy tym swoim wariactwem. Gdy jest głodny, miauczy pokazując, że już najwyższy czas go nakarmić. Mruczy i nadstawia się do miziania, jest przekochany i przede wszystkim przepiękny! Ma duże piękne oczy, symetryczne białe wąsiska, które genialnie kontrastują z jego czarnym futerkiem. Białe “skarpetki’ dodają mu jeszcze więcej uroku :)Uwielbia bawić się wędką, gdy wolontariusze przychodzą na dyżur , czeka tylko aż skończą swoje obowiązki i wreszcie będzie można się bawić.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Larka
2 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Kiri
10 miesięcy
Więcej
Daszeńka
1 rok 10 miesięcy
Więcej
Giza
10 miesięcy
Więcej