Heniek

Heniek 🥰
Kocie dzieciątko wraz z braćmi został przyniesiony do schroniska w Buku jako zupełny maluszek. Był wystraszony i zagubiony-kocia sierotka.
Cała trójka mieszka już w domach tymczasowych, które były konieczne, by maluchy szybko się zsocjalizowały i nauczyły życia w domu.
Heniuś to cudowne, radosne, rozmruczane dzieciątko. Ma tysiąc pomysłów na minutę. Uwielbia towarzystwo innych kotków- w domu tymczasowym jest z Milunią (która też szuka kochającego człowieka), dwoma kocimi rezydentkami i psem. Doskonale wpasował się w całą gromadę. Często przysiada blisko którejś z kotek, czasem upierdliwie poluje na ich ogony. Z godnością i z luzem przyjmuje też przywołanie go przez nie do porządku. Nie jest napastliwy…po prostu jak to mały kociak- bardzo lubi interakcje i zabawę.
Mruczy cudownie, głośno i długo, lubi przyjść i położyć się obok człowieka.
Heniuś już niedługo będzie po 2 szczepieniu i może jechać do swojego domu. Nie ukrywamy, że marzymy o domu z innym młodym kotem (choć w domu tymczasowym również mieszka 13 letnia koteczka i z nią też umie współgrać)-będzie mu po prostu raźniej.
Kontakt w sprawie adopcji tel.: ☎ 509 628 584

Koty do adopcji

Zojka
1 rok 11 miesięcy
Więcej
Rafik
2 lata
Więcej
Larka
4 lata
Więcej
Misia
4 lata
Więcej