Irys

Irysek – urodzony w sierpniu 2023 i uratowany przed zimą. Matka, która była dziką kotką przekazała mu być ostrożnym i unikać kontaktu z niebezpieczeństwem więc i ludźmi.

Po czasie pobytu u mnie, widzę jak mały tygrysek co raz bardziej ufa człowiekowi choć są to małe postępy.😉 Obecnie Irys bierze smaczki z dłoni, wskakuje na biurko, posiedzi obok człowieka, czasem chce być miziany. Wie kiedy wracasz z pracy i czeka. Gdy idziesz się położyć przyjdzie aby dać się pogłaskać przed snem. ❤️

Coraz częściej przychodzi, pozwala dotknąć siebie koło ogonka. Czasem lubi obudzić człowieka noskiem dotykając noska. Nie lubi natomiast być przytulany – to dla niego stres. Jest aktywny szczególnie o godzinie 6-10 czy 20-23. Pomijając te godziny, większość czasu odpoczywa. Lubi się bawić wszelkie piłeczki,wędki, myszki,coś co szeleści, być blisko ciepłego grzejnika czy patrzeć co dzieje się na zewnątrz. 😊 Chętnie je, jest ciekawski i lubi towarzyszyć w życiu człowieka. Jest spokojnym kotkiem a jak już pisaliśmy wyżej o danych godzinach lubi poszaleć.

Irysek jest ostrożny jeśli chodzi o nowych ludzi, miejsce. Nie lubi hałasu, trzeba dać mu trochę czasu aby się przekonał – małymi kroczkami.

Szukamy dla kociaka domu, gdzie mieszka już inny kot lub koty.

 

Udostępnij, polub, skomentuj, to zwiększa zasięg i szanse na znalezienie domku.

👉 Pobierz ankietę z dołu strony Regulamin adopcji.

👉 Wypełnij ją i odeślij na adres:  adopcje.animalia@gmail.com

JAK NAM POMÓC?

❤️ Wesprzyj jedną z naszych zbiórek:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/fdz-animalia

❤️ Zostań wirtualnym opiekunem

❤️ Wpłać dowolną darowiznę na nasze konto: 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704

#fundacjaAnimalia #niekupujadoptuj  

 

 

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Larka
4 lata
Więcej
Amorek
3 lata
Więcej
Joe
3 lata
Więcej
Polly
7 miesięcy
Więcej