Jadzia

Jadzia jest z nami już dłuższy czas. Jest nam niezmiernie smutno, że nikt o nią nawet nie pyta 🙁
Przez swoje zapędy „menadżerskie” została już przezwana Kierowniczką i Szefową. Dlaczego? W Kociarni to Jadźka dyktuje warunki. Są nowe koty? Trzeba je ustawić i pokazać kto rządzi. Jakiś człowiek za dużo głaszcze? Łapą go! Niech zna umiar!
Pani Prezes budzi respekt każdego, czasem nawet jednym spojrzeniem 😉 Ze względu na swój wyjątkowy, zadziorny charakterek ma swoje grono fanów, którzy uwielbiają wyraziste koty. Żeby nie zmyliła Was jej srogość – jest też pierwszym kotem, który przywita Was po wejściu do Kociarni, domagając się głaskania i ocierając o nogi. Byle z tym nie przesadzić.
Jako prawdziwa Dama, nie goni za wędką, nie bawi się z innymi kotami, Damie przecież nie przystoi. Ale jak wpadnie jej w oko jakaś nowa piłeczka zdarza jej się ją przetestować. Wszystkie dary, jakie dostajemy od Dobrych Ludzi Jadzia musi obadać, obwąchać, obejrzeć i jak przystało na Kierowniczkę – zatwierdzić odbiór 🙂
Ta 3-letnia kotka szuka domu, w którym raczej byłaby jedynaczką. Jak do nas trafiła?
Błąkała się na klatce schodowej, możliwe, że ktoś chciał się jej pozbyć przez jej zachowanie. Jakie zachowanie? Już tłumaczymy.
Jadzia ma chorą tarczycę, która przez nieprawidłową regulację gospodarki hormonalnej powodowała u niej nieco agresywne zachowania. Być może właśnie dlatego ktoś ją wyrzucił. Obecnie Jadzia zmieniła się diametralnie – po odpowiednio dobranych lekach, które przyjmuje dwa razy dziennie jej zachowanie się unormowało i jest po prostu kotką z charakterem 😉
Chora tarczyca nie jest dla kota żadnym wyrokiem, należy tylko podawać kotu leki i mieć jego stan pod kontrolą.
Jadzia jest wzorową pacjentką – przyjmowanie syropu ze strzykawki nie stanowi dla niej żadnego problemu.
Trochę już Jadzia siedzi w Kociarni, chcielibyśmy znaleźć jej kochający dom, taki potencjał i uroda pręgowanej wyraziście buraski nie mogą się zmarnować!

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Urwis
5 miesięcy
Więcej
W bukowskim schronisku
Calineczka
3 miesiące
Więcej
Bibi
1 rok 4 miesiące
Więcej
Mała Leia
2 lata
Więcej