Jaga

Koteczki – śliczne 10-tygodniowe maluszki o wspaniałym, półdługim włosie szukają domków. Ogólnie to bardzo sympatyczne kocięta, bardzo lubią się bawić z innymi kotkami. Każą się wziąć na ręce, można powiedzieć, że są lwami kanapowymi, lecz tym samym są pełne życia, biegając i bawiąc się po całym domu. Tolerują obecność psa, mogą z początku syczeć, ale nic po za tym. Nie ma problemu z korzystaniem z kuwety.

Jagusia ma wyjątkową osobowość i niezwykłą urodę. Też uwielbia biegać, skakać, zmęczyć się i wejść do każdego ciasnego zakamarka (razem z Frankiem biegają po całym domu), jest bardzo ciekawska, ale tym samym lubi być w centrum uwagi, zwraca na siebie uwagę. Bardzo lubi psy, najchętniej by się z nimi bawiła. Również uwielbia głaskanie, noszenie na rękach. Czyli taka Calineczka i Franek w jednym. Bardzo się interesuje to co się dzieję za oknem np. obserwuję ptaki.

Żaden z kotków nie robi szkód domowych, takich jak, gryzienie kabli, czy załatwianie się po kątach. Dobrze gdyby w nowym domu był już jakiś zwierzak – kot czy kotolubny psiak – one kochają towarzystwo.

Kontakt wyłącznie: Sandra – Tel. 535 123 553

Koty do adopcji

Hanna
1 rok 10 miesięcy
Więcej
Olimpia
4 lata
Więcej
Flora
4 lata
Więcej
Luka
3 lata
Więcej