Klara

Dawno nie pisaliśmy Wam co się dzieje u Klary. Koteczka mieszka w domu tymczasowym, w którym ma jak w niebie. ❤ 🙂 ❤
Bardzo dziękujemy za opiekę nad tym strachajłem.
Wszystkie operacje i zabiegi już za nią. Możecie o nich jak wiecie przeczytać w jej zbiórce, a przy okazji wesprzeć kitkę w jej walce o zdrowie i życie, tym bardziej, że nadal coś się z koteczką dzieje.
❗ https://www.ratujemyzwierzaki.pl/kotka-klara-2022 ❗
Znów pojawiła się infekcja i Klara była na antybiotykach. Ale to efekt tych wszystkich lat życia na wolności oraz chorób, które przeszła…
Klara nadal jest – jak to pięknie ujęli jej opiekunowie – „nieśmiałą kluchą”. 🙂 ❤ Bezzębną na dodatek. Na wolności nie miałaby żadnych szans. A tak bezpieczna i szczęśliwa, a co najważniejsze w końcu mogąca żyć bez bólu pozdrawia Was. ❤
Przy okazji po raz kolejny my mamy okazję napisać Wam jak ważne i potrzebne są domy tymczasowe, bo tylko dzięki temu koty takie jak ona maja choćby minimalne szanse na to by odmienić swój los. Klara ma dopiero około 4 lat, a dzięki okazanemu sercu ma szansę pożyć wiele kolejnych. Może już jako „odważna klucha” 🙂 , kto wie ….

——————————–

Kolejny kot. Kolejna kocia historia i walka o zdrowie i życie.
Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki Klary. Ona nie ma nikogo oprócz nas❗🙏
❗ https://www.ratujemyzwierzaki.pl/kotka-klara-2022 ❗
Klarę poznaliśmy gdy została zabrana na sterylizację podczas tegorocznych łapanek na działkach. Okazało się że kotka już wcześniej miała zabieg.Przy okazji sprawdzono stan jej zdrowia i okazało się, że jej zęby są w kiepskim stanie i wymagają usunięcia. Zostało też przycięte uszko, żeby już niepotrzebnie ktoś jej po raz kolejny nie łapał. Klara cały czas miała coś z nosem.
Z jednej dziurki bez przerwy ta bidula przeciekała. Leczenie nie przynosiło żadnych efektów i Pan Doktor stwierdził, że trzeba poszukać przyczyny. Zrobiono zdjęcia szczęki na których wyraźnie widać było korzenie od zębów i coś w nosie koteczki.
Żeby ustalić co to jest potrzebna była rinoskopia (opis badania dodany w załącznikach z innymi badaniami w treści zbiórki).
Żal nam bardzo koteczki bo ciągle coś przy niej jest robione.
A to zabieg usuwania zębów, a to badanie i kamerka w nosie kotki…. poza tym cały czas musiała i nadal musi dostawać antybiotyki, a wiadomo że takie długie leczenie też osłabia już i tak słaby organizm.
Koteczka ma dopiero 4 lata więc mamy nadzieje, że czekają ja jeszcze długie lata życia w zdrowiu.
Bardzo prosimy o pomoc w zbiórce Klary. Każda złotówka to ogromna pomoc i bardzo się liczy. Sam zabieg usuwania zębów to 700 złotych, rinoskopia z pobraniem wycinków 1700 złotych.
Do tego dochodzą wizyty, leki i dodatkowe badania.
Będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie Klary z działek. 🙏 🙏 🙏

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Brawurka
8 miesięcy
Więcej
Bobi
4 miesiące
Więcej
Belladonna
5 lat
Więcej
Zosia
3 lata
Więcej