Klara

Kolejny kot. Kolejna kocia historia i walka o zdrowie i życie.
Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki Klary. Ona nie ma nikogo oprócz nas❗🙏
❗ https://www.ratujemyzwierzaki.pl/kotka-klara-2022 ❗
Klarę poznaliśmy gdy została zabrana na sterylizację podczas tegorocznych łapanek na działkach. Okazało się że kotka już wcześniej miała zabieg.Przy okazji sprawdzono stan jej zdrowia i okazało się, że jej zęby są w kiepskim stanie i wymagają usunięcia. Zostało też przycięte uszko, żeby już niepotrzebnie ktoś jej po raz kolejny nie łapał. Klara cały czas miała coś z nosem.
Z jednej dziurki bez przerwy ta bidula przeciekała. Leczenie nie przynosiło żadnych efektów i Pan Doktor stwierdził, że trzeba poszukać przyczyny. Zrobiono zdjęcia szczęki na których wyraźnie widać było korzenie od zębów i coś w nosie koteczki.
Żeby ustalić co to jest potrzebna była rinoskopia (opis badania dodany w załącznikach z innymi badaniami w treści zbiórki).
Żal nam bardzo koteczki bo ciągle coś przy niej jest robione.
A to zabieg usuwania zębów, a to badanie i kamerka w nosie kotki…. poza tym cały czas musiała i nadal musi dostawać antybiotyki, a wiadomo że takie długie leczenie też osłabia już i tak słaby organizm.
Koteczka ma dopiero 4 lata więc mamy nadzieje, że czekają ja jeszcze długie lata życia w zdrowiu.
Bardzo prosimy o pomoc w zbiórce Klary. Każda złotówka to ogromna pomoc i bardzo się liczy. Sam zabieg usuwania zębów to 700 złotych, rinoskopia z pobraniem wycinków 1700 złotych.
Do tego dochodzą wizyty, leki i dodatkowe badania.
Będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie Klary z działek. 🙏 🙏 🙏

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Zoksa
2 lata
Więcej
Bono
5 lat
Więcej
Belladonna
5 lat
Więcej
Kwarantanna
Kim
0 miesięcy
Więcej