Stachu

Stasiu – to jest mega chuligan, ze wszystkim i wszystkimi biega. Wygląda jakby płakał, ale ti pozostałości po kocim katarze. Trzeba przemywać mu oczy co jakiś czas. Żeby jeszcze ładniej wyglądał.  😉 Nie przeszkadza mu to w niczym absolutnie, nie jest też mocno absorbujące człowieka, po prostu trzeba o Stasia dbać. 😊

Ulubione zajęcie Stacha to przeszkadzanie podczas porannego mycia przed pracą (jego opiekunki w domu tymczasowym). Wówczas jest najbardziej aktytwny w stosunku do człowieka. Chce na rączki i oczywiście chce, żeby go wykochać. Taka poranna rutyna mu się bardzo spodobała i stara się ją codziennie praktykować z człowiekiem. 

Mała przylepa z niego, osłodzi więc każdy poranek!. Jest trochę jak dziecko – im mniej czasu ma człowiek tym bardziej będzie domagał się uwagi. Ulubiona zabawka Stasia to zatyczka od mleka. Na co komu wędki czy piłeczki? Najlepsze są ludzkie przedmioty!.

Czeka na domek 🙏🙏

 

Udostępnij, polub, skomentuj, to zwiększa zasięg i szanse na znalezienie domku.

👉 Pobierz ankietę z dołu strony Regulamin adopcji.

👉 Wypełnij ją i odeślij na adres:  adopcje.animalia@gmail.com

JAK NAM POMÓC?

❤️ Wesprzyj jedną z naszych zbiórek:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/fdz-animalia

❤️ Zostań wirtualnym opiekunem

❤️ Wpłać dowolną darowiznę na nasze konto: 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704

#fundacjaAnimalia #niekupujadoptuj  

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Mania
2 lata
Więcej
Misia
4 lata
Więcej
Luka
3 lata
Więcej
Michałek
9 lat
Więcej