Kornelcia

Kornelcia z Szopy szuka kochającej rodziny! <3
Mała zamieszkała w domu tymczasowym – za który przy okazji bardzo dziękujemy. <3 <3 <3 Zanim trafiła do nas wystraszyła naszą wolontariuszkę ogromnie. Mała jak może pamiętacie siedziała w szopie z mamą, która miała iść na zabieg kastracji. Kiedy już wszystko było dograne i było wiadomo, że Kornelia trafi do domu tymczasowego, a nie zostanie sama…. Mała zniknęła…i nie pojawiała się ani ona ani mama. Obawialiśmy się najgorszego.
Po poszukiwaniach terenu, zmasowanych i bezwzględnych atakach komarów i ogromnym stresie u osób które nie poddały się i szukały kitki – mały grzdyl został zlokalizowany i złapany.
Nie żeby była tym jakoś specjalnie zachwycona. 😉
Ale udało się i mała jest bezpieczna.
 
A co piszą o Kornelci tymczasowi opiekunowie❓
„Pierwsze co mi się nasuwa to bardzo skoczna 🙂 dawno nie widziałem aby kociaki skakały aż tak wysoko. Na początku była trochę nieśmiała, ale teraz już uwielbia się bawić myszkami, często mruczy i jest bardzo aktywna.
Z naszą ekipą na początku miała kontakt tylko pod drzwiami i trochę na nie syczała, teraz się przyzwyczaiła i zaczepia je do zabawy. Delicja trochę średnio to lubi i podchodzi trochę z dystansem, ale Oreo daje się w baraszkowanie wciągnąć.
Bez problemu używa kuwety (i przy okazji z wielkim zapałem i rozmachem rozsypuje pellet dookoła – potrzebna będzie taka w pełni zabudowana) Chętnie też odkrywa wszystkie zakamarki i wciska się wszędzie tam gdzie zmieści swój mały łebek. :)”
 
I co powiecie na taką reklamę? 🙂 Jeśli już wiecie, że ten śliczny łepek Kornelci i te sprytne łapeczki kochacie na zabój – piszcie! 🙂
Kup prezent dla Kornelci w programie #dlaSchroniska:
🐾 https://dlaschroniska.pl/?view=animal&id=B1xBotbD0O

Koty do adopcji

Rudi
11 miesięcy
Więcej
W bukowskim schronisku
Kiri
1 rok 11 miesięcy
Więcej
W trakcie leczenia
Rysiu
5 lat
Więcej
Ksena
4 lata
Więcej