Amorek

Ten przemiły czarny stworek to Amorek❤️.

Trafił do nas niedawno. Pojawił się „znikąd” w pewnej gromadzie dokarmianych i wykastrowanych kotów wolnożyjących na Morasku; zapewne odkrył, że można tam liczyć na regularną „stołówkę”.

Koty rezydenci nie przyjęli go miło; biedak był przeganiany i musiał mocno walczyć o dostęp do misek.

Został odłowiony na kastrację. Okazało się, że jest cały w ranach, mocno pogryziony przez inne koty, wychudzony i ogólnie straszna mizerota.

Od pierwszej chwili demonstrował nam, jak bardzo jest zadowolony z „odebrania mu wolności” – wprost promieniał zadowoleniem, że jest spokój, żadne inne kocury go nie atakują, że jedzenia pod dostatkiem❤️… Bardzo mu się u nas spodobało. Nie zdecydowaliśmy się wystawić biedaka z powrotem na ulicę…

Amorek uwielbia wylegiwać się na kocykach i poduchach, przeciągać się na nich rozkosznie i drzemać. Wyraźnie ceni sobie komfort kocur.

Lubi zabawki, piłeczki i myszki – to jeszcze młody kotek, ma około 3 lat.

Ale najbardziej lubi się przytulać z ludźmi – przylepa jest z niego niesamowita❤️. Wystarczy usiąść na pufie i Amorek już jest. Natychmiast pakuje się na kolana i naprawdę trzeba dużo determinacji, żeby go z nich zgonić – wraca niczym bumerang. Mruczeniu i ocieraniu się o człowieka nie ma końca❤️.

Z innymi kotami Amorek ma dobre relacje – ale jest trochę zazdrosny, jeśli okazuje się atencję innemu kotu, i w stosunku do nieśmiałych kotów próbuje dominować. Uważamy, że mógłby zamieszkać z innym pewnym siebie i zrównoważonym kotem. Może także być kocim jedynakiem – wtedy miałby kolana swoich ludzi na wyłączność.

 

Udostępnij, polub, skomentuj, to zwiększa zasięg i szanse na znalezienie domku.

👉 Pobierz ankietę z dołu strony Regulamin adopcji.

👉 Wypełnij ją i odeślij na adres:  adopcje.animalia@gmail.com

JAK NAM POMÓC?

❤️ Wesprzyj jedną z naszych zbiórek:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/fdz-animalia

❤️ Zostań wirtualnym opiekunem

❤️ Wpłać dowolną darowiznę na nasze konto: 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704

#fundacjaAnimalia #niekupujadoptuj

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Zosia
2 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Kiri
2 lata
Więcej
Kicia
8 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Blues
5 lat
Więcej