Lia

Lia nam się zdecydowanie zasiedziała w domu tymczasowym.Nie,że nie cieszymy się z jej towarzystwa ale fajnie by było gdyby w końcu była czyimś ukochanym kotem. Tym bardziej,że jest to zdecydowanie typ przylepy. Na zawołanie przychodzi jak piesek na kanapę, reaguje na swoje imię i przychodzi gdy jest wołana. 🙂

Ciężko opisać jaki to wspaniały kitku 🙂 . Po prostu trzeba ją poznać i się zakochać 🙂 .

Lubi być głaskana, i czesana.Gdy przychodzą goście, musi być w centrum uwagi i nie wolno pogłaskać innego kota,bo przecież ona jest najważniesza. Opiekunka musi głaskać na dwie ręce,żeby żaden kot nie czuł się obrażony 🙂 . Zazdrośnica która lubi spać na człowieku i mieć go na wyłączność. Aktualnie Pani Doktor kazała zrzucić trochę wagi i jeść częściej, za to małe ilości z czego kitka nie jest zadowolona. Ciągle marudzi,że jest taka głodna,ledwo żyje a musi czekać na wydzielanie jedzenia. 🙂  Głód zagląda kotu w oczy, wiecie o co chodzi 🙂 .

Nowy dom zdecydowanie będzie musiał znieść wzrok pełen wyrzutu i nie ulec. Lia to naprawdę wspaniały kot,oby wreszcie ktoś ją zauważył i pokochał 🙂 .

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Clyde
4 lata
Więcej
Anabel
2 lata
Więcej
Giza
1 rok 7 miesięcy
Więcej
Olimpia
4 lata
Więcej