Lia

Lia po kilku tygodniach w domu tymczasowym zamieniła się w piękną koteczkę. Na razie nie wiadomo czy jest po zabiegu sterylizacji, więc musi być obserwowana. Nie było widocznej żadnej blizny na jej brzuszku.
Lia jest kotką sympatyczną, lubi człowieka, lubi głaskanie. Na początku na koty syczała, teraz powoli się przełamuje do nich.
A do człowieka jest bardzo przyjazna. Lubi leżeć na kanapie, no i bawić się zasłona 🙉 wędka, kocimiętką też super. Ma koci urok 😃
————————————————
Lia to kolejna ze zgłoszonych do nas kotek. Coraz więcej takich biedaków do nas ostatnio trafia. 🙁
Pojawiła się w okolicach domków letniskowych nad jeziorem, gdzie o tej porze właściwie nikogo tam nie ma. Daleko od wszystkiego. Państwo przyjechali „do siebie” po dłuższej przerwie, a tu przed ich oczami stanęła Lija- bo tak ją nazwali.
Wychudzona, garnąca się do człowieka, jakby zdezorientowana i zagubiona. Kotka wyglądała bardzo marnie – dodatkowo wyciek z oczu, którego efektem były sklejone powieki nie wpływał dobrze na ogólny obraz tego kociego nieszczęścia.
Tak mocno kotka miała sklejone oczka. 🙁
Lia jest po wizycie u weterynarza i wstępnej diagnostyce, jest młodą kotką, aktualnie przechodzi infekcję.
Sprawdzamy zgrubienie na brzuszku, ale jeszcze nie wiemy co to jest. Być może to przepuklina – czekamy jeszcze na wyniki badań.
Kotka jest przekochana, łagodna, kochająca człowieka całym sobą.
I chyba miała dużo szczęścia, że pojawiła się w tym miejscu o tej porze i że dobrzy ludzie przejęli się jej losem.
Testy FIV/FeLV ujemne.
Lija oczywiście będzie szukać domu i można się w niej zakochiwać już teraz ❤ Wiemy, że może to zdjęcie nie zachęca, ale takie to koteły do nas ciągle trafiają – a po odpowiednim leczeniu i zapewnieniu opieki z brzydkich kaczątek zamieniają się w piękne łabądki. 😉

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Mentos
8 miesięcy
Więcej
Gio
11 miesięcy
Więcej
Ducati
1 rok 5 miesięcy
Więcej
Kaspar
2 lata
Więcej