Figa

Figa to kitka o niezwykłych o szmaragdowych oczach i niestety póki co cykorek z niej. Razem z Pusią przeniosły się do kociarni i nie do końca im ta sytuacja służyła. Zwłaszcza Fidze. Musieliśmy obie panny trzymać w klatce, bo w innym przypadku próby socjalizacji zaczynają się od dłuuugich poszukiwań Figi. A tak z Puśką jest trochę odważniejsza i jest jej raźniej.
Klatka działa również dlatego, że kotka nie ma za bardzo wyboru i poddaje się z cierpliwością pieszczotom tych dziwnych dwunożnych.
Gadają do kota, głaszczą – jednym słowem nie chcą za nic kota zostawić w spokoju. 🙂
Klatka trochę cały proces przyspieszyła, ale po wypuszczeniu na salony kociarniane  Figa nadal jest wypłosz szczególnie w stosunku do nieznanych ludzi.
Bardzo byśmy chcieli żeby ktoś ją pokochał,  bo kitka poza tym, że jest niezwykle urodziwa jest też łagodna i przyjacielska i bardzo nam zależy na tym, by znalazła swoje miejsce!  ❤
Zdecydowanie potrzebny jej jest cierpliwy i spokojny opiekun, który da kitce czas na otwarcie się.
Figa i Pusia to kotki zabrane z gospodarstwa gdzie Państwo zaczęli mieć problemy z niekontrolowanym rozmnażaniem się kotów. Zabrane na zabieg sterylizacji gdzie przy tej okazji okazały się miłymi i oswojonymi kotkami. Wróciły jednak na wieś.
Po kilku dnia udało się znaleźć dla nich miejsce i mogły zacząć nowe, miejmy nadzieję lepsze życie.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Xena
2 lata
Więcej
Black
1 rok 3 miesiące
Więcej
Kumpel
1 rok 3 miesiące
Więcej
Lutka
4 lata
Więcej