Figa

Figa,córka naszej kociarnianej Pusi ma 3 lata. Odróżnić ją można od mamy tym, że ma rudą plamkę na łebku. Figunia jest równie piękna jak mama (ach, te geny :), choć nie jest aż tak rysiowata. Kotka jest dość płochliwa, ucieka przed człowiekiem, jeśli ten chce ją pogłaskać, ale bardzo chętnie przychodzi, na zabawy zwłaszcza wędką ;). Ma niesaowity refleks, jeśli chodzi o pacanie łapką zabawek. Jest naprawdę szybka. Koteczka daje się głaskać niechętnie, gdy przebywa w klatce i nie ma dokąd uciec. Staramy się ją oswajać, jednak postępy są powolne. Jednak ważne, że są!. Myślimy, że w domu z czasem otworzyłaby się bardziej na człowieka.  Na pewno pomaga jej obecność mamy w pobliżu, pomimo że jest to już duża „pannica” to jakoś nie może odciąć tej „pępowiny”. Marzy nam się dom stały, lub choć tymczasowy dla naszych „Puchatek”, który będzie akceptował wycofanie Figi i nieśmiałość Pusi. Taki który pozwoli im rozkwitać we własnym tempie. Gdyż dziewczyny są piękne, kochane i naprawdę bardzo na to zasługują.
Figa i Pusia to kotki zabrane z gospodarstwa gdzie Państwo zaczęli mieć problemy z niekontrolowanym rozmnażaniem się kotów. Zabrane na zabieg sterylizacji gdzie przy tej okazji okazały się miłymi i oswojonymi kotkami.
Wróciły jednak na wieś.
Po kilku dnia udało się znaleźć dla nich miejsce i mogły zacząć nowe, miejmy nadzieję lepsze życie.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Zuzia
2 lata
Więcej
Ducati
3 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Freja
10 miesięcy
Więcej
Tina
1 rok 1 miesiąc
Więcej