Maniek

Maniek szuka domu. Najlepiej stałego, ale potrzebny również dom tymczasowy, bo Mańkowi grozi powrót do kociarnii..a to dla niego po prostu za duży stres 🙁 Maniek ma 10 lat, ale wierzymy że pomimo cukrzycy jeszcze sporo przed nim.
Maniek to uroczy maruda, ciągle ma coś do powiedzenia.
Zaczyna się wyrównywać z apetytem więc prawdopodobnie mógłby zamieszkać z innym kotem. Ładny poziom cukru ma na karmie catz finefood purrrr z kangurem, którą zdrowe koty też mogą jeść.
Maniuś wymaga insuliny, ale nawet nie zauważa jej podawania, czasem tylko protestuje przy sprawdzaniu poziomu glukozy.
Spójrzcie tylko Mańka i pomyślcie ile ten kot musiał przejść w życiu. Nawet jeśli nie możecie dać domu rozsyłajcie po znajomych , może kogoś tak bardzo zauroczy Maniuś, że postanowi dać my dom….
Bardzo byśmy chcieli,żeby ktoś Maniusia pokochał, żeby miał swojego Człowieka…on tak bardzo tego potrzebuje.

===============================
W TRAKCIE LECZENIA – POMOC dla MAŃKA – Karma wysokoenergetyczna Recovery lub Convalescent bardzo potrzebna ‼️ Prosimy o priva jeśli ktoś może mu taką karmę zasponsorować.
Kocurek ma zapalenie płuc, każde próby diagnostyki i zmiany pozycji powodują duszność. Jest 3 dzień w szpitalu i póki co weterynarze stabilizują jego stan. Na szczęście ma apetyt 🙂 Maniek żyje w zasadzie tylko dzięki Dobrej Duszy, która nie przeszła nad kocurkiem obojętnie. Mimo własnych 8 kotów zaopiekowała się Mańkiem i zawiozła do weterynarza i zwróciła do nas o pomoc.
Gdyby nie to – Mańka z nami już by nie było….

Koty do adopcji

Larka
4 lata
Więcej
Mania
2 lata
Więcej
Misia
4 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Freja
2 lata
Więcej