Marianek

Przedstawiamy Państwu kocurka Marianka.

Marianek ma jedno oczko zielone, a drugie błękitne.

Ten błękit to niestety oznaka uszkodzenia – na wskutek kociego kataru w oczku porobiły się zrosty. Nie da się już tego wyleczyć – i Marianek zawsze będzie przez nie widział jak przez mleczną szybę. Zrosty porobiły się także na kanalikach łzowych – i z tym także nie da się nic zrobić, oczko zawsze będzie trochę łzawiło. Drugie oczko Marianka na szczęście jest zdrowe i widzi nim normalnie.

Marianek jest łagodnym, spokojnym kotem. Trochę strachliwym – boi się nowych ludzi i trochę czasu mija, zanim im zaufa. Trzeba okazać nieco cierpliwości.

Marianek bardzo lubi towarzystwo innych, przyjaznych kotów.

Bawić się Marianek bardzo lubi, jest przecież wciąż kotem młodym. Ogólnie jednak spokojne z niego stworzenie, nie żaden szałaput.

Marianek jest też pieszczochem – lubi dłuuuugie mizianki i głaskanie futerka.

Marzymy o domu dla tego trochę niedowidzącego kotka. Jednocześnie zapewniamy, że ten drobny defekt nie jest ani niebezpieczny dla niego, ani uciążliwy. Marianek jest normalnym kotem, po prostu.

Marianek powinien trafić do domu, w którym jest już kot, przyjazny, otwarty, może ciut odważniejszy od niego:)

 

 

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Blanka
8 lat
Więcej
Zoksa
3 lata
Więcej
Westa
2 lata
Więcej
Tina
1 rok 7 miesięcy
Więcej