Milka

Zbliża się Wigilia, wszyscy zajęci ostatnimi zakupami, przygotowaniami. Każdy się spieszy. Jest mroźno. Między kołami wielkich autobusów, w zaspach marznącego śniegu błąka się maleńka koteczka.
Nikt jej nie zauważa – bo i po cóż, skoro jest tyle innych zajęć. Widać w tych zajęciach komuś przeszkadzała, że nagle, bez domu i nadziei znalazła się w takim miejscu. Nie miała szansy – żadnej. Była zrezygnowana i zupełnie bezradna. I nagle czyjeś ręce podniosły ją do góry, zabrały z tego rychliwego miejsca, przeniosły do ciepłego pomieszczenia. Jeden telefon – i Milka, bo takie imię otrzymała łaciata koteczka – trafiła pod opiekę Fundacji do naszego domu tymczasowego.
Milka jest typową domową koteczką – zna kuwetę i nigdy nie załatwia się w innym miejscu. Uwielbia spać w łóżku z człowiekiem. Gdy tylko minął strach, gdy najedzona i ogrzana umyła swoje bardzo brudne futerko – odezwał się w niej typowy koci dzieciak. Zabawom nie ma końca. Lubi piłeczki, ogonki, pluszami. Chętnie korzysta z drapaka.
A zmęczona, zasypia ufnie wtulona w ludzkie kolana.
Niestety nie może zostać długo w domku tymczasowym – mieszka tam pies rezydent, który nie toleruje kotów i Milka ma ograniczone możliwości zabaw i biegania.
Szukamy domu dla Milki – śliczne, domowej, wesołej koteczki.
Kotka ma książeczkę zdrowia, jest odrobaczona i w najbliższych dniach zostanie zaszczepiona. Ma około 4 miesięcy.
Jest pod opieka Fundacji dla Zwierząt Animalia i zostanie wydana do nowego domu po podpisaniu umowy adopcyjnej.
Kontakt w sprawie Milki:
Tel. 609 601 362
Mail: fdz.animalia@wp.pl

Koty do adopcji

Black
3 lata
Więcej
Olaf i Elza
2 lata
Więcej
Freya
2 miesiące
Więcej
W bukowskim schronisku
Freja
2 lata
Więcej