Misza

Domów szukają cztery kociaki: Misza, Sasza, Dymitr i Siergiej. Kotki mają ok. 2-3 miesięce, zostały znalezione 18 czerwca na terenie zakładu utylizacji odpadów. Zauważono je w ostatniej chwili, tzn. zanim maszyna zrzuciłaby je wraz ze śmieciami do utylizacji. Część rodzeństwa niestety była już martwa. Sasza, Dymitr, Siergiej i Misza cudem przeżyły.

Misza od początku żył w swoim świecie. Został zabrany z wysypiska dzień po rodzeństwie – najprawdopodobniej zagubił podczas akcji ratowniczej i ujawnił się dopiero kolejnego dnia. Na początku kocurek sprawiał wrażenie nieco wycofanego – jakby specjalnie alienował się od reszty rodzeństwa. Obecnie to bardzo towarzyski i przyjaźnie nastawiony do wszystkich, zarówno zwierząt jak i ludzi, młody kot. Jest równie aktywny i tulaśny jak jego rozbrykane rodzeństwo. Misza jest bardzo energiczny, uwielbia zabawy i został nauczony czystości. Kotek został jest odrobaczony i zaszczepiony. Jest już gotowy do adopcji. Może zostać adoptowany sam lub w dwupaku z rodzeństwem.

Byłoby cudownie, gdyby kotki mogły zostać razem lub zostać adoptowane parami, bo uwielbiają swoje towarzystwo. Świetnie się razem bawią. Lgną do człowieka, korzystają z zabawek, uwielbiają się wspinać i… bawić firankami. To wyjątkowe, bardzo zdolne kotki, zasługujące na kochający dom!

Koty do adopcji

Ćwirek
1 rok 6 miesięcy
Więcej
W bukowskim schronisku
Kiri
2 lata
Więcej
Luna
1 rok 10 miesięcy
Więcej
Fifąż
6 miesięcy
Więcej