Rafik

Nasz drobniutki, delikatny i wrażliwy Rafik.❤

Przeszedł w swoim krótkim życiu tyle, a przy tym jest tak dobrym kotem, że mieliśmy nadzieję, że szybciutko znajdzie dom.

A jednak Rafik nadal czeka..🙏🙏

Raficzek jest dość nieśmiały w stosunku do nowych ludzi, a może raczej – ostrożny.  Nie ufa tak od razu. Za to gdy ktoś już zdobędzie jego zaufanie i przypadnie mu do gustu– jest tak, jak widać na zdjęciach. Rafik prezentuje wtedy cały arsenał kociej czułości z mruczeniem, ocieraniem się i włażeniem człowiekowi na kolana. Z naszych obserwacji wynika, że Rafik preferuje osoby spokojne, a ekspresyjnych i głośnych trochę się boi. Chemia musi być:)

Sam jest spokojnym kotkiem, ale czasem lubi zaszaleć z zabawkami.😊 Chcielibyśmy, aby trafił do domu, w którym jest już drugi, przyjazny kot, albo został zaadoptowany w dwupaku. Rafik bowiem bardzo ale to bardzo lubi towarzystwo innych kotów. Na sam widok innych mruczków zaczyna udeptywać łapkami podłoże. Jest też za każdym razem baaardzo zaciekawiony. Widać jego doświadczenia z kotami były dobre. I znów: preferuje koty z tych spokojniejszych, ale chętnych do zabawy. Kocie zabawy oczywiście uwielbia. Zaprzyjaźnił się bardzo z niedowidzącym kotem Mariankiem i słodziakiem Bogusiem. Chłopaki razem szaleją, razem śpią. Może ktoś zaadoptowałby je razem?

O tym, jak Rafik do nas trafił, można przeczytać tutaj:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/kocur-rafik

Leczenie trwało długo, każdy dzień przynosił malutką poprawę, aż wreszcie stało się jasne, że się udało. Nie ma żadnych trwałych następstw wypadku poza jednym – Rafik jest mniej skoczny niż inne koty. Szukamy dobrego, spokojnego domu dla Rafika – koniecznie z innym kotem. Ostatnie fotki w galerii są z czasów, gdy Rafik był zabiedzony i w ciężkim stanie.

Kontakt w sprawie adopcji:

adopcje.animalia@gmail.com

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Olaf i Elza
1 rok 10 miesięcy
Więcej
Rudi
11 miesięcy
Więcej
Jadzia
7 lat
Więcej
Stachu
1 rok 9 miesięcy
Więcej