Monti

Codziennie dostajemy zgłoszenia o kolejnych kotach które potrzebują pomocy. I czujemy się coraz bardziej bezsilni, bo nie możemy im pomóc. 🙁 W tych zgłoszeniach pojawiają się i takie koty, które wymagają natychmiastowego działania, bo widać że jest z nimi coś nie tak. Jednym z nich jest czarny Monti.
Dostaliśmy zgłoszenie o młodym kocie, który bytuje przy przystanku tramwajowym przy głównym wejściu do Posnani na opuszczonej działce. Kot wyraźnie kulał na jedną łapkę.
Próby wyłapania go nie powiodły się. Zawsze jak tam byliśmy to kota nie było. Ale w końcu udało się. I całe szczęście.
Monti jest młodym kocurkiem, wiek ok 5-6 miesięcy.
Po diagnostyce okazało się, że kocurek ma złamanie otwarte łapki.
Kość na wierzchu. 🙁 Wygląda to bardzo kiepsko. Miał od razu robiony zabieg w trybie pilnym i czeka go operacja z zakładaniem stabilizatora. No i Monti niestety nie jest zbyt zachwycony jakimikolwiek działaniami wokół siebie.
Raczej jest pacjentem mocno nie współpracującym, co oznacza długi pobyt w klinice, bo trzeba walecznego młodzieńca do poważniejszych rzeczy po prostu usypiać.
To rodzi też kolejny problem co potem … czy znajdzie się dla niego miejsce gdy już będzie mógł opuścić klinikę, ale o tym będziemy myśleć później.
Trzymajcie mocno za niego kciuki.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Flora
2 lata
Więcej
Luka
1 rok 1 miesiąc
Więcej
Kaziu
4 lata
Więcej
Larka
1 rok 7 miesięcy
Więcej