Pusia

Pusia z córką Figą, zwane przez wolontariuszki „Puchatkami”trochę już rezydują w naszej Kociarni. Pusia to pięcioletnia kotka, która jest naprawdę niezwykłej urody. Ktoś powie, że zwykły burasek w paski jak wiele innych, ale nie do końca ;).  Ani ona do końca bura, bo bardziej wpada w odcienie brązów i beży, paski ma piękne wyrazne, a uszy wieńczą dwa małe pędzelki. Razem z wyrazistymi rysami pyszczka dodają jej te wszystkie cechy tygrysiego uroku. Pomimo wizualnych podobieństw do większych drapieżnych kotowatych, Pusia jest łagodna jak baranek. Trochę zawsze na uboczu, nie wyrywa się „przed  szereg” spośród naszej kociarnianej bandy. Na pierwszy rzut oka płochliwa i nieśmiała, nie przepada za gwałtownymi ruchami, ale nie gryzie,nie syczy, nie jest ofensywna. Możliwe, że we własnym domku, z własnym człowiekiem ośmieliłaby się jeszcze bardziej na człowieka, ale o tym może przekonać się tylko ten, kto ją pokocha i zaadoptuje.
Kotki zabrane z gospodarstwa gdzie Państwo zaczęli mieć problemy z niekontrolowanym rozmnażaniem się kotów. Zabrane na zabieg sterylizacji gdzie przy tej okazji okazały się miłymi i oswojonymi kotkami. Wróciły jednak na wieś.
Po kilku dnia udało się znaleźć dla nich miejsce w kociarni  i mogły zacząć nowe, miejmy nadzieję lepsze życie.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Panda
8 miesięcy
Więcej
Marianek
4 lata
Więcej
Mania
1 rok 5 miesięcy
Więcej
W bukowskim schronisku
Kiri
1 rok
Więcej