Oreo

Kolejna sprawa z rodzaju beznadziejnych… 🙁
Szukamy rozpaczliwie domu dla 8-miesięcznego kiciusia Oreo.🙏🙏🙏
Domu, który udźwignie ciężar opieki nad kotkiem niepełnosprawnym, bo Oreo jest kaleką i będzie nim do końca życia.😢
Kocurek został potrącony przez samochód. Po wypadku trafił na diagnostykę do kliniki weterynaryjnej. Kluczowy fragment rezonansu magnetycznego brzmiał: „W badaniu tomografii rezonansu magnetycznego wykazano rozległe trwałe uszkodzenia kości krzyżowej i połączenia S3/Cd1 co wraz z objawami klinicznymi tłumaczy zaburzenia pracy dróg nerwowych unerwiających ogon
oraz zwieracze i odpowiedzialne za świadome załatwianie czynności fizjologicznych.”
Krótko mówiąc – Oreo nie siusia sam…Trzeba mu wyciskać pęcherz mechanicznie, co kilka godzin. Kupkę czasem robi sam, bezwiednie, czasem też trzeba mu pomóc.
Wiemy, że znalezienie mu domu graniczy z cudem. Jeśli jest gdzieś osoba, która podołałaby opiece nad takim kiciusiem, prosimy – niech się do nas odezwie.
Nie jesteśmy w fundacji w stanie zapewnić mu opieki😢.
Jeśli znalazłby się domek w Poznaniu lub okolicach, Oreo dostanie w wyprawce dożywotnią bezpłatną opiekę w Przychodni Weterynaryjnej Piotra Dąbrowskiego.
Kitku jest łagodne i urocze. Znosi cierpliwie wszystkie te wyciskania, zastrzyki, leki. Nigdy nikogo nie ugryzł, nie podrapał. Syczy tylko biedak ostrzegawczo, ale bez większego przekonania… już wie, że czas, kiedy decydował sam o sobie, skończył się… teraz jest zdany na ludzi. Jest też niestety smutny i wycofany…
Oreo jest wykastrowany, zaszczepiony, testy Fiv/Felv ujemne.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Meffi
5 miesięcy
Więcej
Grzecznościowe
Lala
1 rok 10 miesięcy
Więcej
Muniek
4 lata
Więcej
Luka
2 lata
Więcej