Pini

Pini to jedyne zdrowe kociątko z naszej ziołowej rodziny.  Jedyne którego oczęta nie ucierpiały w wyniku choroby. I jak to zdrowy kociak mała głównie je, śpi i łobuzuje.  I oczywiście rozkochuje w sobie wszystkich, bo Pini jest przecudowna. Pini czeka już na kochającą rodzinę, jest naprawdę cudnym kociakiem.

Trafiła do nas gdy dostaliśmy zgłoszenie o dwóch kociakach z zaropiałymi oczkami, a być może nawet bez oczek , które biegały u kogoś na podwórku. Okazało się ostatecznie, że w sumie kociaków jest czwórka (Pini,  Chilli, Mięta i Mniszek) plus ich mamusia Melisa.
Cała rodzina trafiła pod opiekę fundacji. Mała Pini od początku była w najlepszej kondycji. Największa, zdrowa i najszybciej rosnąca.
Teraz z 500 g kruszynki już się zrobiła pannica, że ho ho… zresztą sami możecie podziwiać na zdjęciach jakie „ziółko” z niej wyrosło.

 

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Ciri
1 rok 7 miesięcy
Więcej
Kizia Mizia
2 lata
Więcej
Jadzia
2 lata
Więcej
W trakcie leczenia
Fruzia
4 lata
Więcej