Psotek

To słodkie stworzonko z zaciekawionym spojrzeniem z pierwszego zdjęcia to nasz kotek Psotek.

4-miesięczny Psotek któregoś dnia pojawił się w stadzie bezdomnych kotków dokarmianych przez pewnego dobrego człowieka. Dobry człowiek zabrał Psotka do domu, bo maluch był wyraźnie chory, a temperatury w nocy nieprzyjazne już dla takiego samotnego malucha…

Ponieważ dobry człowiek nie mógł niestety zapewnić małemu schronienia na dłużej, Psotek trafił do nas. Dokończyliśmy leczenie, Psotek jest piękny i zdrowy, no i wygląda swojego domku. Wygląda go tym bardziej, że zamieszkał w biurze u naszych wolontariuszy – jest tam bezpieczny, ale bardzo samotny niestety…

Psotek jest psotnikiem, jak na kocię przystało, uwielbia gonić za piłeczkami, uwielbia miękkie kuleczki i myszki. Bawi się rozkosznie, jak to koci maluch.

Jest delikatny i wrażliwy, i jeszcze nieco nieśmiały i ostrożny w kontaktach z ludźmi. Trzeba trochę czasu i cierpliwości, żeby maluch przyszedł i wystawił brzuszek do pieszczot – ale jak widać na zdjęciach, odpowiednio zachęcony staje się pieszczochem.

Jest milutki, łagodny, słodki.

Domek najlepszy byłby dla Psotka z drugim, przyjaznym kotem lub kocięciem.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Milanka
1 rok 3 miesiące
Więcej
Lukrecja
2 lata
Więcej
Cudak
1 rok 4 miesiące
Więcej
Maliniak
7 lat
Więcej