Rysia

RYSIA to kotka z parkingu.
Pojawiła się nagle na małym bukowskim osiedlu. Chowała się przed wiatrem i deszczem, prawie zawsze wychodziła na wołanie i zjadała wszystko z misek, do każdego łasiła się i szła za człowiekiem aż do drzwi od klatki schodowej, ale progu nie chciała przekroczyć. Miała zrobioną styropianową budkę, była dokarmiana przez ludzi ale jej stan zdrowia pogarszał się – miała koci katar, a brzuch powiększał się a strach o jej los- był coraz większy. Wokół samochody na parkingu . Została zabrana przez bukowską wolontariuszkę i pod jej opieką wróciła do zdrowia. Po kocim katarze nie zostało już nic, a gruby brzuch, to był wynik jej łakomstwa i zapchania się.
Rysia ma ponad 8 lat, ale jest w dobrym stanie. Nie ma wszystkich ząbków, jednak świetnie radzi sobie z każdym rodzajem karmy. Mimo jej wieku potrafi się pięknie bawić kocimi zabawkami. Czasem można ją przyłapać na podrzucaniu piłeczki lub woreczka z kocimiętką – wygląda to naprawdę uroczo 🙂
Na słowo „Kicia” – podnosi główkę, a jeśli doda się do tego „cicicici”, wtedy zrywa się i podbiega do człowieka wyciągając główkę do głaskania.
Wieczorami kładzie się przy swojej tymczasowej opiekunce i razem oglądają telewizję, w nocy zaś kładzie się w nogach i tak do samego rana. W ciągu dnia dużo śpi, a gdy sen jej się znudzi bawi się z pozostałymi kotami (mieszka z 3 młodymi kocurkami)- raz ona jest goniącą, a potem to one gonią Rysię.
 
Ryśka jest wysterylizowana i zaszczepiona. Nie przyjmuje żadnych leków i nie je żadnej specjalnej karmy. Jest zdrowa i gotowa do pokochania 🙂
 
Tel. do opiekunki Rysi ☎️ 791 411 385

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Bójka
10 miesięcy
Więcej
Lili
6 miesięcy
Więcej
Nelka
6 lat
Więcej
Tosia
9 miesięcy
Więcej