Tina

Czy ktoś zechce takiego kota jak Tina?

Jej adopcję potraktowalibyśmy chyba w kategoriach cudu… ale podobno czasem takowe się zdarzają, więc próbujemy…

Tina, mlodziuteńka koteczka, przyjechała do nas na sterylizację, ale z góry zakładaliśmy, że u nas zostanie, bo po prostu nie miała dokąd wrócić. Miejsce jej bytowania stało się placem budowy, zniknęły zaciszne zaułki, w których kot mógł się schować. Tinka miała pół roku, więc nie przewidywaliśmy większych problemów z oswojeniem jej. Rzeczywistość niestety okazała się mało różowa. Po kilku miesiącach u nas Tina nadal nie pozwala ludziom do siebie podejść – no chyba że ma się w ręku smaczka – o pogłaskaniu nie ma mowy. Żadnych postępów w tej kwestii nie ma, mimo wysiłków kilku dość doświadczonych osób. Kotka jest niedotykalska i tyle, i pewnie już tak zostanie.😢

Jeśli nie znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie zaakceptować TAKIEGO kota, kota, którego nie da się pogłaskać ani dotknąć, który po prostu żyje sobie własnym życiem, chyba kiedy zrobi się cieplej, trzeba będzie Tinie znaleźć jakieś nowe miejsce i po prostu ją wypuścić. Decyzja ta nie będzie prosta, bo Tina przyzwyczaiła się już do dobrego – do tego, że jest ciepło, bezpiecznie, nie trzeba walczyć o pożywienie i przetrwanie… Do tego lubi się bawić, lubi zabawki, biega ładnie za wędką. Z innymi kotami żyje dobrze, choć ma charakterek i nie da sobie w kaszę dmuchać.

Tina pewnie już się nie oswoi. Taki kot.😢

Czy znajdzie się ktoś, kto weźmie taką Tinę do domu i pozwoli jej po prostu żyć przy człowieku, nie mając oczekiwań, jakie zwykle mamy w stosunku do domowych mruczków?

Udostępnij, polub, skomentuj, to zwiększa zasięg i szanse na znalezienie domku.

👉 Pobierz ankietę z dołu strony Regulamin adopcji.

👉 Wypełnij ją i odeślij na adres:  adopcje.animalia@gmail.com

JAK NAM POMÓC?

❤️ Wesprzyj jedną z naszych zbiórek:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/fdz-animalia

❤️ Zostań wirtualnym opiekunem

❤️ Wpłać dowolną darowiznę na nasze konto: 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704

#fundacjaAnimalia #niekupujadoptuj  

Koty do adopcji

Michałek
9 lat
Więcej
Figa
5 lat
Więcej
Clyde
4 lata
Więcej
Meffi
1 rok 3 miesiące
Więcej