Tygrysek i Perełka

Maluszki są zdrowe, chętne do zabawy, pozytywnie nastawione do człowieka,
uwielbiają pieszczoty, chętnie się bawią. Nie boją się człowieka, chociaż, wiadomo, na początku mogą być zestresowane nową sytuacją.
Jedzą same bezproblemowo, najchętniej kurczaka/indyka gotowanego z dodatkami. Z przysmaków-tuńczyk, i śmietanka. Nie przepadają za suchą karmą, ale jak nie ma nic innego to zjedzą i "chrupki". Załatwiają się na ogół bezproblemowo do kuwety, ale zdarzają się wpadki, więc może być tak, że będzie trzeba nad tym z maluszkami popracować.

Pręgowany szary- Kocur-po domowemu Tygrysek- uparciuch i krzykacz, najgłośniejszy z całej bandy, uwielbia się wspinać,
dotrzymuje kroku braciszkowi, ale potrafi się ładnie wyciszyć, i odpłynąć na kolankach w sen. Wystarczy miziać. Żywiołowy, chociaż ma swoje granice.
Taki pieszczoszek, ale ma swoje zdanie. Zapowiada się na fajnego, rozbrykanego maluszka. Bardzo lubi drapanie po łepetynce. Bardzo odważny, nic mu nie straszne, psa się nie boi zupełnie, raczej widzi z nim kompana do zabawy. Pewny siebie w taki fajny spokojny sposób, chociaż czasami miewa napady szaleństwa i wtedy wychodzi z niego mały dzikus.

Szara pręgowana z białymi znaczeniami- Kotka- po domowemu Perełka- prawdziwa dziewczynka, delikatna, wrażliwa, najspokojniejsza z całej trójki, i jednocześnie najbardziej nieufna. Na początku może być lekko przerażona nowymi ludźmi, bo o ile na chłopakach to nie robi wrażenia, o tyle w jej przypadku może być dużo większy stres. Ale jak już się przekona, że krzywda się nie dzieje, to przylepa niesamowita, najchętniej to by nie schodziła z kolan, wtula się cała sobą, byle tylko być blisko. Malutka, drobniutka panienka, z która trzeba się obchodzić jak z damą. Przy tym wszystkim ma te swoje wielkie oczy, i jest piękna. Co wcale nie znaczy, ze nie ma charakteru, jak coś jej się nie spodoba, daje znać całemu światu, że oto krzywdzą damę. Ma silne płuca i umiejętności wokalne. chociaż rzadko robi z nich użytek. Będzie dla kogoś naprawdę wdzięcznym stworzonkiem.

Kociaki są w Szamotułach kontakt w sprawie adopcji: kaha2707@tlen.pl tel.: 663 541 221

Koty do adopcji

Bursztyn
1 rok 1 miesiąc
Więcej
Biszkopt
2 lata
Więcej
Dziurka
2 lata
Więcej
Meffi
1 rok 6 miesięcy
Więcej