Zosia

Dawno nie informowaliśmy Was co słychać u Zosi, a kotka już dawno doszła do siebie po zabiegu usunięcia chorego uszka. I bez niego jest piękną kotką i zdaje sobie z tego sprawę. 😉 ❤ Zosia uwielbia towarzystwo ludzi, kiedy wolontariuszki w kociarni znajdą dla niej wolną chwile, łaszeniu się i miziankom nie ma końca.
A mruczy przy tym jak mały traktorek. 😉 Lubi też bawić się piłeczką oraz małymi zabawkami (np. myszką) odbija je łapką i biega za nimi.
A i Zosia kocha jeść, dlatego zrobiła się z niej taka okrągła kulka. 😉
Najbardziej lubi podjadać karmę swojej przyjaciółki Jadzi, w końcu z czyjejś miski zawsze lepiej smakuje niż ze swojej. 😉 Kto pokocha puchatą dwulatkę Zosię z jednym uszkiem?
——————————————————–

Poznajcie Zosię, co klapnięte uszko ma…. Zosieńka żyła sobie w stadzie kotów pod opieką Pani, która się nimi zajmowała.
Trafiła do nas na zabieg sterylizacji razem z ze swoimi koleżankami Klarą i Zojką. Koteczka zawsze miała „takie inne uszko”, ale ostatnio jakby zaczęło wyglądać gorzej. Jego stan bardzo zaniepokoił lekarzy, bo podejrzewają, że coś niedobrego się tam dzieje. Zosia ma robione badania.
Musimy się dowiedzieć czy to zmiany nowotworowe i prawdopodobnie konieczna będzie amputacja uszka koteczki. Już jest piękna, a wkrótce będzie zupełnie wyjątkowa.
Zośka ma około 2-3 lat. Jest cudna, choć chwilowo jeszcze lekko przybrudzona. Opiekunka Zosi podjęła decyzję, żeby Zosi po leczeniu szukać domu.
Koteczka jest już po zabiegu usunięcia uszka, teraz czekamy na wyniki badań.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Kicia
10 lat
Więcej
Adam
1 rok 11 miesięcy
Więcej
Beza
3 lata
Więcej
Mentos
2 lata
Więcej