Zuzia

Czas mija, a z naszej małej Zuzi wyrosła już kocia panna. Po przebytym urazie łapki nie ma żadnego śladu. Kotka bardzo szybko odzyskała siły po zabiegu, by teraz móc cieszyć się sprawnością – biega, skacze i szaleje! Wszystko to dzięki zaangażowaniu jej opiekunów, pracy lekarzy weterynarii i… Wam! Bez Waszej pomocy nie moglibyśmy opłacić leczenia kotki.

Zuzia jest dozgonnie wdzięczna wszystkim, którzy przyczynili się do jej powrotu do zdrowia.
Obecnie powoli rozglądamy się za domem stałym dla Zuzinki. Choć w domu tymczasowym kotka jest ulubienicą, opiekunowie nie mogą jej zatrzymać. Zuzia ma w sobie olbrzymie pokłady niespożytej energii – bryka, psoci i figluje. To zdecydowanie za dużo dla starszych kocich domowników, którym nie w głowie już takie swawole. Zuzka potrafi dać im w kość. Niech nie zmyli Was ta niewinna mina ze zdjęć. Zuzia to mała diablica, która potrafi ustawić po kątach inne koty, a opiekunów owinąć sobie wokół łapki. Zuzi bardzo brakuje ludzi na wyłączność oraz kociego towarzystwa w podobnym wieku. Jesteśmy pewni, że wtedy otworzyłaby się bardziej na ludzi. Póki co kotka jest dość nieśmiała i z dystansem podchodzi do nowych osób. Uzbrojony w cierpliwość i czas doświadczony koci opiekun byłby dla niej idealny.

Kotka zachowuje czystość w domu, potrafi korzystać z drapaka i nie grymasi podczas jedzenia. Zaszczepiona.

Wkrótce czeka ją też zabieg kastracji.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Luka
7 miesięcy
Więcej
Jadzia
2 lata
Więcej
Cezarek
8 miesięcy
Więcej
Arwena
8 miesięcy
Więcej