Abby

Małe, pocieszne szczeniaki rodziły się w połowie grudnia 2016r. Nie były planowane i niestety tak były traktowane – mieszkały w gospodarskim budynku, jadły byle co, bawiły się przy jezdni – w każdej chwili zagrożone tragedią.
Dało się je ocalić, zostały zabrane i umieszczone pod opieką Fundacji Animalia. Nie będą duże, ich mama jest wielkości jamnika – brązowa i delikatna – chociaż samczyki mogą mame wzrostem przegonić..
Kryminalne szczeniaki dostały swoje imiona od bohaterów znanego serialu kryminalnego – fani na pewno rozpoznają. Suczki to Abby i Ziva, chłopaczki – Daki i Getro.
Obecnie przebywają w klinice weterynaryjnej na obserwacji. Zostały odpchlone, odrobaczone – zdaniem lekarzy są zdrowe. Ważą w wieku 2 miesiące około 3 kg.
Adopcja szczeniaka to duża odpowiedzialność. To nie zabawki dla dzieci ani prezenty. To członek rodziny na wiele lat. Wymaga wychowania, aby za rok lub dwa nie szukał ponownie domu – jako nie umiejący się zachować, dziki dorosły pies. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej i podpisanie umowy.
Masz w domu miejsce dla psiego dzieciaka, przemyśl i przedyskutuj z całą Rodziną. Jeśli decyzja będzie na TAK – zadzwoń lub napisz. Psiaki będę do odbiory po 20.02.2017r.

Abby – mała – najmniejsza, delikatna sunia – tri kolorka (czarna z brązowymi i białymi znaczeniami także na pyszczku

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Oskar
4 lata
Więcej
Mokka
4 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Paco
4 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Lukas
4 lata
Więcej