Bono

Bono, śliczny, niewielki rudo-bialy piesek, który trafił do bukowskiego schroniska po śmierci swojego właściciela. Stracił wszystko – kochanego człowieka, dom, swoje miejsce – może na kanapie – otrzymał w zamian kojec, budę i bezdomność. Przez pewien czas zajmowała się nim rodzina zmarłego pana, ale zrezygnowała, oddała Bono – takie życie kundelka.
Ma ok. 10 lat, niby nie młodzieniec, ale jest w doskonałej kondycji, pełen energii i dobrego samopoczucia. Uwielbia spacery, dogaduje się z innymi psami. Oczywiście jak to starszy psiak ma swoje nawyki nad którymi trzeba w nowym domu popracować ale z pewnością będzie później doskonałym, oddanym kompanem. Ma 30 cm i waży około 8 kg.
Bono prosi o szansę, o dom – dla niego zima w budzie i kojcu – to tragedia. Pomóżmy mu poszukać własnego spanka, miseczki i kolanek.
Kontakt w sprawie Bono:
Tel. ☎️509 628 584
Mail:📧 alderaanbordercollies@gmail.com

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Zuza
10 lat
Więcej
Misiu
10 lat
Więcej
Saba
7 lat
Więcej
Teodor
2 lata
Więcej