Forest

Kiedy patrzy się na Foresta, najpierw widzi się jeden wielki uśmiech i roześmiane oczka, a dopiero po chwili dostrzega się resztę psa. Bo Forest to naturalny antydepresant, któremu do szczęścia brakuje własnego człowieka. Mimo, że Forest jest bezdomny od czasów kiedy dorósł jest bardzo ufny, proludzki i sympatyczny, jakby ktoś włożył w jego wychowanie sporo serca i wiary w ludzkość… Jego miłość do człowieka, chęć służenia mu i bycia najwierniejszym przyjacielem jest rozbrajająca… tak, jakby nie zaznał niczego złego z rąk człowieka.
Forest jest pogodny, ciepły i przeuroczy. Kocha cały ludzki świat tak mocno, że gdyby tylko mógł to by wszedł do czyjegoś serca cały-caluśki i już z niego nie wyszedł. Lubi się tulić, być bardzo blisko swoich opiekunów, czuć się ważnym i potrzebnym, a każdego człowieka traktuje jak najlepszego kumpla. Powinien wspaniale odnaleźć się w domu z dziećmi, jest bardzo ciepły, pogodny i łagodny. Lubi się bawić, a za kawałek czegoś pysznego byłby w stanie nawet nauczyć się jakiejś zabawnej sztuczki. Bardzo brakuje mu własnego człowieka, kogoś komu mógłby oddać swoje wierne serce. Zostawiony sam bardzo cierpi – boi się, że znowu ktoś go porzuci i zostawi na tę parę lat w zapomnieniu… Tak mocno chciałby móc komuś towarzyszyć przez cały czas, tak mocno boi się izolacji… Zostawiony sam na podwórku jest tak stęskniony za człowiekiem, że ucieka w poszukiwaniu kogoś, kto zwróci na niego uwagę. On jest taki szczęśliwy, gdy może się do kogoś przytulić, komuś ufnie spojrzeć w oczy i wywołać uśmiech na czyjejś twarzy! Będzie idealny dla kogoś, kto pracuje zdalnie albo mieszka w domu wielokopokoleniowej rodziny, gdzie ktoś stale jest.
Forest umie zachowywać czystość i chodzić na smyczy. Może zamieszkać z suczką albo bezkonflitkowym psim samcem.
Pomimo gołębiego serca do człowieka nie może zamieszkać w domu z małymi zwierzętami (kotem, drobiem, królikiem etc.).
Forest jest odrobaczony i wykastrowany, posiada aktualną książeczkę szczepień.
Ma około 7lat, śliczne ufne oczy i niezwyczajne kolory w odcieniach złotej szarości. Jest średniej wielkości i posiada złote serce – którego nie ma komu podarować od ponad 4lat…
Forest przebywa w hotelu dla psów w okolicach Janowa Lubelskiego, ale możliwa pomoc z transportem. Przy adopcji zostanie spisana umowa.

Kontakt – telefon 503 683 050

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Paco
4 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Oskar
4 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Filip
5 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Żeton
6 lat
Więcej