Huba

Pies o imieniu Huba nie jest najstarszy, ma ok.8 lat, jednak jest bardzo chudziutki i zaniedbany, przez co wydaje się starszy. Cóż, życie nie obeszło się z nim łaskawie – być może kiedyś miał dom i swoich ludzi ale gdy zachorował – wyrzucono go na ulice jak zepsutą zabawkę. Mimo wszystkich przeżyć Huba jest nieagresywny, całkowicie poddaje się wszelki zabiegom pielęgnacyjnym. Znaleziony został na wiejskiej posesji, nie wiadomo jak się tam dostał, być może podrzucony. Nie wiadomo czy nie widzi od urodzenia czy jest to spowodowane jakąś chorobą, jednak oczu nie da się uratować. Niestety to nie koniec problemów Huby – na dodatek jest głuchy. Tak wiele nieszczęść na jednego niewielkiego kudłatego pieska.
Nie wiem czy znajdzie się człowiek, który pokocha Hubę takiego, jaki jest – kto pozwoli mu dożyć reszty życia godnie, w spokoju, zaznając ludzkiej ręki głaszczącej psi łebek. Czy jest ktoś, kto podzieli się z niewielkim Hubą kącikiem, w którym znajdzie się legowisko i miseczki.
Czy znajdzie się człowiek, który pokocha Hubę!
Piesek wymaga jeszcze trochę strzyżenia i specjalistycznej konsultacji okulistycznej, którą zapewnimy – i z nadzieją czeka na swoja szansę. Nie wiemy tylko, czy ją dostanie, a jeśli nie – jak mamy mu o tym powiedzieć.

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Molly
9 lat
Więcej
Mini
11 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Żeton
5 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Lukas
3 lata
Więcej