Isia

Isia jest malutką, młodą ( ma ok. 5 lat) jamniczką, której do tej pory życie nie oszczędzało. Znaleziono ją błąkającą się w jednym z pod poznańskich miasteczek podczas straszliwego mrozu. Została przekazana pod opiekę Fundacji dla Zwierząt Animalia w Poznaniu, dzięki czemu szybko trafiła do domu tymczasowego. Niestety po krótkim czasie Isia poważnie zachorowała, była bardzo odwodniona oraz wystąpił do tego niedowład tylnych kończyn. Sunia natychmiastowo trafiła do jednej z poznańskich klinik.

Stopniowo psinka odzyskiwała zdrowie, a także czucie w tylnych łapkach. Na dzień dzisiejszy stan zdrowia Isi jest zdecydowanie lepszy. Sunia o własnych łapkach opuściła klinikę. Pozostał jeszcze nieco chwiejny chód, co z czasem powinno ustąpić, ale sunia ma czucie w łapkach kontroluje odruchy – jest czysta, nie brudzi, wie że trzeba wyjść na spacer. To łagodna i kochana sunia.

Jedyny problem – to brak domu. Sunia aktualnie przebywa w domku tymczasowym, który niedługo będzie musiała opuścić. Wszyscy sobie zadajemy pytanie: "I co dalej?". Każdy dzień życia tego maleństwa jest wielką niewiadomą, gdyż nie wiemy, gdzie będzie musiała trafić następnego dnia. Niestety ta sytuacja nie sprzyja powrotowi Isi do zdrowia, dlatego pilnie poszukujemy dla niej domu stałego, w którym będzie miała zapewniony spokój i co najważniejsze idealną opiekę.

Isia ze względu na swój stan zdrowia potrzebuje określonej opieki. Potrzebuje spokojnego domu (bez innych zwierząt które będą ją zachęcały do zabawy) i dużo miłości. Ważny jest także fakt, że sunia nie może samodzielnie chodzić po schodach, wskakiwać na meble. Wymaga ograniczonego ruchu i wysiłku fizycznego.

Czy znajdzie się ktoś, kto zapewni tej malutkiej suni szybki powrót do zdrowia, ofiarując jej ciepły, spokojny dom oraz mnóstwo miłości ?

Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 609 601 362
Meil. fdz.animalia@wp.pl

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Filip
5 lat
Więcej
Mokka
4 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Żeton
6 lat
Więcej
Borus
7 lat
Więcej