Niedźwiadek

Pod koniec stycznia 2016r. pod opiekę Fundacji dla Zwierząt Animalia trafiło 9 niewielkich psów. Wszystkie czarne podpalane i tri kolorowe psiaki w wieku 5-7 miesięcy – odebrane zostały w ramach interwencji właścicielowi, który nie miał już środków na utrzymanie stada. Stanowiły plon niekontrolowanych rozmnażań przygarnianych ponad normę zwierząt.
Niedźwiadek nadal mieszka w hoteliku w Poznaniu. Najbardziej ze wszystkich psiaków szuka kontaktu z człowiekiem, opiekuna z hotelu wita z radością, chętnie pozwala się głaskać.
Jest niewielki, ma urocze krzywe łapki, może po jamniku, mądre ale na razie smutne oczy. Jest zupełnie pozbawiony agresji, wzięty na ręce zamiera ale widać że sprawia mu to przyjemność.
Bardzo pilnie szukamy dla Niedźwiadka spokojnego kochającego domu, kogoś kto go pokocha i przekona, że nie spotka go już krzywda. Wskazany dom bez małych dzieci – bo Niedźwiadek trochę moi się nagłych ruchów i krzyku. Spotkało go pewnie wiele złego.
Będzie wspaniałym przyjacielem – dajmy mu szansę. W hotelu mieszka z kilkunastoma psami – dla niego nie jest to dobre – potrzebuje swego domu i rodziny. Niestety na razie nie potrafi chodzić na smyczy – dom z podwórkiem, ogródkiem byłby dla niego wspaniałym rozwiązaniem.

Psy do adopcji

Borus
6 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Filip
4 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Fanta
5 lat
Więcej
Mini
11 lat
Więcej