Oreo

OREO – uroczy, niewielki piesek odebrany interwencyjnie ze zlikwidowanego schroniska o fatalnej reputacji, zamieszkał pod opieką Fundacji Animalia w schronisku w Buku koło Poznania. Ma ok.7-8 lat, waży 10 kg – to bardzo aktywny i energiczny psiak. Nie znamy jego historii i chyba nie poznamy, ale bardzo chcemy dać mu szansę na nowy, dobry dom i kochającego człowieka, przy którym zapomni całe zło, które go spotkało. Nie zasłużył na taki los. Oreo lubi poszczekać w kojcu tak jakby chciał o sobie przypomnieć, zaznaczyć że jest, że czeka. Żeby o nim nie zapominać. Jest neutralny do nieagresywnych psów, przyjacielski do ludzi. Uwielbia spacery z wolontariuszami, bardzo ładnie chodzi na smyczy. Sierść wymaga czesania, prawidłowo wypielęgnowany pokazuje, jaki jest śliczny. Niestety w schroniskowych warunkach nie zawsze jest to możliwe.
Oreo szybko odnajdzie się w nowym domu ale na pewno trzeba go wszystkiego nauczyć bo prawdopodobnie mieszkał na dworze.
Bardzo prosimy o pomoc w szukaniu domu dla Oreo – niech zazna ludzkiego towarzystwa nie tylko czasami na spacerze. Niech zapomni, niech pokocha człowieka.
Kontakt w sprawie Oreo:
Tel: ☎️ 509 628 584
Mail: 📧 alderaanbordercollies@gmail.com

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Psy do adopcji

Misiu
11 lat
Więcej
Max
10 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Lukas
3 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Benji
6 lat
Więcej