Oreo

OREO – uroczy, niewielki piesek odebrany interwencyjnie ze zlikwidowanego schroniska o fatalnej reputacji, zamieszkał pod opieką Fundacji Animalia w schronisku w Buku koło Poznania. Ma ok.7-8 lat, waży 10 kg – to bardzo aktywny i energiczny psiak. Nie znamy jego historii i chyba nie poznamy, ale bardzo chcemy dać mu szansę na nowy, dobry dom i kochającego człowieka, przy którym zapomni całe zło, które go spotkało. Nie zasłużył na taki los. Oreo lubi poszczekać w kojcu tak jakby chciał o sobie przypomnieć, zaznaczyć że jest, że czeka. Żeby o nim nie zapominać. Jest neutralny do nieagresywnych psów, przyjacielski do ludzi. Uwielbia spacery z wolontariuszami, bardzo ładnie chodzi na smyczy. Sierść wymaga czesania, prawidłowo wypielęgnowany pokazuje, jaki jest śliczny. Niestety w schroniskowych warunkach nie zawsze jest to możliwe.
Oreo szybko odnajdzie się w nowym domu ale na pewno trzeba go wszystkiego nauczyć bo prawdopodobnie mieszkał na dworze.
Bardzo prosimy o pomoc w szukaniu domu dla Oreo – niech zazna ludzkiego towarzystwa nie tylko czasami na spacerze. Niech zapomni, niech pokocha człowieka.
Kontakt w sprawie Oreo:
Tel: ☎️ 509 628 584
Mail: 📧 alderaanbordercollies@gmail.com

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Oskar
2 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Fanta
5 lat
Więcej
Mini
11 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Filip
4 lata
Więcej