Orion

W dniu 29.10.2015 Orion w ramionach swojej opiekunki z hotelu odszedł za Tęczowy Most. Przegrał z choroba która opanowała to dumne psisko.
Żal pozostał, że nie znaleźliśmy dla niego nowego domu na zawsze, dobrze jednak, że w hotelu do końca miał wspaniałą opiekę i kochających ludzi.

Orion to przepiękny czarny owczarek o bursztynowych oczach.
Kilka lata temu w czasie wakacji przybłąkał się do pewnej wsi. Jako duży i czarny pies był przeganiany przez ludzi. Jego losem zainteresowały się wrażliwe na psią krzywdę osoby, które zadbały o czasowe lokum, karmę, szczepienia. Orion trafił pod naszą opiekę i od 4 lat jest ogłaszany.
Orion to wspaniały przedstawiciel owczarków – karny, przewidywalny, skoncentrowany na człowieku, ale i niezależny. Jest nieagresywny, spokojny, ale czujny. Nie ma choroby lokomocyjnej, ładnie chodzi na smyczy. Niestety nie przepada za innymi psami i kotami. Nie lubi zabiegów pielęgnacyjnych i weterynaryjnych.
Orion to mądry pies, chętny do współpracy i zabawy. Uwielbia zabawki, często nosi je w pysku. Dla owczarka kontakt z człowiekiem jest ważny dlatego szukamy dla niego domu, który wreszcie doceni wierność, lojalność i bezgraniczne przywiązanie swego przyjaciela.
Ori jest wykastrowany, posiada książeczkę zdrowia i aktualne szczepienia. Niestety wiek i nieciekawa przeszłość nie pozostają bez znaczenia. Orion ma problemy z biodrami i lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa, a co za tym idzie coraz gorzej się porusza.
Przebywa w hotelu dla psów w okolicach Koła, ale pomożemy w transporcie w inne miejsce w Polsce.
Orek czeka na dom bez schodów i bez innych zwierząt.

Psy do adopcji

Borus
7 lat
Więcej
Mini
12 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Lukas
4 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Żeton
6 lat
Więcej