Puma

Puma – to piękna owczarkowata, hebanowo czarna suka – ma 7 lat. Od 2 lat czeka na dom w schronisku w Buku.
Niestety – czeka bez powodzenia.

Teraz sprawa domu dla Pumy zrobiła się nagląca: Puma ma kłopoty z oczami. Brzydkie, zaropiałe – wyglądają kiepsko. Boję się, żeby z tego wszystkiego nie przyplątało się coś, co odbierze Pumie jedyną jeszcze rzecz którą ma – zdolność widzenia świata, jaki by on nie był.

Pumę oglądali już lekarze, kazali podawać różne specyfiki – nie pomogły. Cóż, w warunkach schroniska na pewno nie pomogą – musi koniecznie zmienić środowisko, mieś własny dom.

Ale myślę, że gdyby ktoś przygarnął Pumę – byłaby szansa na wykurowanie chorych oczu. Na dziś sunia jeszcze widzi , po przemyciu oczy wyglądają nieźle.

Co mogę o niej powiedzieć.

Siedzi w klatce sama – raczej powinna iść do domu bez małych dzieci – bo to jednak spora i niemłoda suka, czasem przewróci lub popchnie. Ale nie jest w żadnym razie agresywna. Toleruje inne psy, małe i duże, wręcz nie zwraca na nie uwagi.

Jest naprawdę śliczna i w wielkiej potrzebie.

Pomóżcie Pumie, zanim będzie za późno. Będzie na pewno ozdoba każdego ogrodu, podwórka, domu. Piękna czarna suka w potrzebie.

Suka jest pod opieka Fundacji Animalia. Pomożemy w razie czego w pokryciu kosztów leczenia oczu Pumy. Tylko dom jest dla niej szansą.

ODESZŁA W SCHRONISKOWEJ KLATCE – 2009

Psy do adopcji

Max
11 lat
Więcej
Bazyl
14 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Barry
8 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Fanta
6 lat
Więcej