Stella

Stella
Szóstka przepięknych, niewielkich psiaków trafiła pod opiekę Fundacji Animalia i zamieszkała w bukowskim schronisku. Odebrane interwencyjnie z tragicznych warunków, zamarzające na betonowym podłożu, bez kontaktu z człowiekiem – powoli zaczynają zachowywać się jak psie dzieciaki. To młode zwierzaczki, mają około 1-1,5 roku, ważą do 10 kg. Niestety w schroniskowych warunkach bardzo trudno je socjalizować, wygłaskać i wyspacerować – tym bardziej że z uwagi na pandemię wolontariat jest zawieszony.
Pieski są wycofane i dopiero trzeba nauczyć je chodzenia na smyczy. Potrzebują troski i czułości, żeby zapomniały, co przeżyły. Najważniejsze, że nie ma w nich ani odrobiny agresji, tylko strach.

Szukamy dla tej gromadki domów, takich cierpliwych, kochających i doświadczonych. Im szybciej opuszczą kojec schroniska – tym lepiej.

PROSIMY O POMOC – potrzebujemy pilnie środków na ich szczepienie, sterylizację oraz karmę. Nie mamy zupełnie pieniędzy na pomoc dla nich, a przecież nie można było ich zostawić.
Za każdy grosz wpłacony na konto Fundacji z dopiskiem – szóstka z Buku – bardzo dziękujemy i nisko się kłaniamy.
Prosimy też o udostępnianie naszej gromadki.
Kontakt w sprawie psiaków: Paweł – 509 628 584, Małgorzata – 609 601 362

 

Psy do adopcji

W bukowskim schronisku
Lukas
4 lata
Więcej
Borus
7 lat
Więcej
Mini
12 lat
Więcej
Mokka
4 lata
Więcej