Robin

Robin – psie dziecko – ma dopiero 8 miesięcy i… jest bezdomny. Tak dosłownie niczyj. Przyjechał do nas z bardzo daleka, zamieszkał w hotelu dla psów i tęskni. Za własnym, kochającym człowiekiem. Za ręką która pogłaszcze puchate, jeszcze takie szczenięce futerko. Za dobry słowem, za uśmiechem – za Człowiekiem, który nigdy nie skrzywdzi. Bo Robin nie zasłużył na to, co go spotkało. Łagodny, przyjacielski – widać jaką radość sprawia mu kontakt z człowiekiem, jak mu tego kontaktu brakuje. Jak wiele dałby od siebie za nawet nieduże, ale własne, takie tylko jego spanko, miseczki w których jest świeża woda i smaczne jedzonko. Za spacery, podczas których na drugim końcu smyczy wyprowadzi swego dwunożnego przyjaciela. Odda za to wszystko to co ma najcenniejsze – psią miłość i wierność.
Robin chce kochać – pomóżmy mu znaleźć to miejsce i tego człowieka do kochania.
Psiak ma komplet szczepień. Jest zdrowy, wesoły, zgodny z psiakami. Powoli coraz lepiej idzie mu spacer na smyczy. Bardzo się będzie starał – obiecał to, gdy poczuł, że przynajmniej na razie jest bezpieczny.
Robin mieszka w Poznaniu, w hotelu dla psów. Warunkiem jego adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej z Fundacją Animalia, która jest jego opiekunem.
Kontakt w sprawie Robina – Tel. Iza – 666 477 177. Przyjedź, poznaj Robina, idź z nim na spacer – zakochasz się na pewno.

Psy do adopcji

Bazyl
14 lat
Więcej
Max
11 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Benji
7 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Fanta
6 lat
Więcej