Suzi

Moria to średniej wielkości, wilczasta sunia której Zycie nie rozpieszczało. Prawdopodobnie została porzucona na terenie kampusu w rejonie Moraska – w wysokiej ciąży. Przerażona, zagubiona – instynktownie unikała ludzi – nie pozwoliła do siebie podejść, zabrać w bezpieczne miejsce. Chroniła nienarodzone wówczas jeszcze szczenięta.
Gdy wreszcie wysiłkiem wolontariuszy oraz zaangażowanych w pomoc suni młodych ludzi udało się złapać sunię – 10 małych psiaków było już na świecie. Urodziły się na początku maja – od początku bezdomne, niczyje.
Jednak znalazło się miejsce – ciepła wygodna buda i ogródek – gdzie Moria, wspaniała mama może bezpiecznie wychowywać maluszki. Dostaje odpowiednie jedzenie a i szczenięta już dokarmiamy.
Może uda się, że los oszczędzi malcom losu mamy – może poszukamy im domów, które już nigdy ich nie porzucą. Domów gdzie odpowiedzialni ludzie zapewnią im bezpieczne i godne życie.
Psiaki są już odrobaczone. Będą z pewnością sporymi zwierzakami – w wieku 3 tygodni ważą prawie 2 kg. No i są naprawdę piękne.
Moria także będzie szukała domu. Nie tracimy nadziei, że po tym co przeszła znajdzie gdzieś swoje miejsce. Znajdzie człowieka, któremu będzie mogła odpłacić za opiekę i serce tym, co pies ma najcenniejsze – wiernością i wachlowaniem psiego ogona. Życzymy jej tego – ślicznej, dzielnie psiej mamie.
Rozejrzyjcie się dokoła – może właśnie przy Waszym boku brakuje wpatrzonych w Was psich oczu, brakuje psiego oddania i psiej przyjaźni. One tak niewiele wymagają od nas – a tyle potrafią dać.
Pieski zostaną wydane do nowych domów po ukończeniu 7 tygodni i po szczepieniu, z książeczką zdrowia.
Na dom czeka:
Brązowa suczka podpalana – Suzi

Psy do adopcji

Riko
7 lat
Więcej
Max
5 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Żeton
5 lat
Więcej
W bukowskim schronisku
Bazyl
13 lat
Więcej