BIEG DLA ZASŁUŻONYCH – LESZNO 10.09.2016 – ZAPRASZAMY

BIEG DLA ZASŁUŻONYCH
W sobotę 10 września 2016 roku Stowarzyszenie Byłych Funkcjonariuszy Służb Mundurowych i Ratowniczych „Pamiętamy Skąd Jesteście” organizuje na Lotnisku w Lesznie I Ogólnopolski Bieg Funkcjonariuszy S ł u ż b M u n d u r o w y c h i R a t o w n i c z y c h w r a z z e Z w i e r z ę t a m i P r a c u j ą c y c h w S ł u ż b a c h – BIEG DLA ZASŁUŻONYCH 2016.
BIEG DLA ZASŁUŻONYCH to całodniowa impreza kulturalno-sportowa. Spodziewamy się uczestnictwa około 10 000 widzów z całego kraju, a w szczególności z Wielkopolski. Na terenie Festynu powstanie specjalne miasteczko służb mundurowych, w którym zaprezentują się przedstawiciele różnych środowisk mundurowych.
Festyn ten to przede wszystkim hołd dla zwierząt pracujących w służbach mundurowych i ratowniczych.
Codziennie w Polsce setki wyszkolonych psów i koni przykładają się do polepszenia życia i bezpieczeństwa nas – obywateli Rzeczpospolitej Polskiej. BIEG DLA ZASŁUŻONYCH ma na celu podkreślenie ich znaczenia i uświadomienie szerokiemu społeczeństwu, jak wielki wkład w nasze życie mają zwierzęta pracujące w służbach mundurowych.
Wydarzenie to będzie jednocześnie symbolicznym otwarciem pierwszego w Polsce domu dla zwierząt pracujących w służbach „Zasłużyliśmy – Ostoja Emerytów”.
FESTYN
BIEG DLA ZASŁUŻONYCH jest integralną częścią Festiwalu, na którym obok licznych gwiazd muzycznych zaprezentowanych zostanie dziesiątki atrakcji militarnych, w tym między innymi: pokazy grup szturmowych powiązane z odtworzeniem małego poligonu dla dzieci i młodzieży, pokazy skuteczności psów, prezentacja służb mundurowych w specjalnie do tego przygotowanym miasteczku militarnym, prezentacja sprzętu wojskowego, a także dziesiątki lekkich atrakcji takich jak: pokazy tańca towarzyskiego i zumby, wesołe miasteczko, kuglarze i inne liczne atrakcje w tym również atrakcje specjalnie przygotowane dla dzieci.
W trakcie Festynu swój pokaz będą miały również pierwsze w Polsce psy wyszkolone do wykrywania zapachów substancji psychoaktywnych na ludziach, czyli czworonożni podopieczni Fundacji Pro Familia Mea, która w ramach projektu „Nasze Zasady – Twoje Bezpieczeństwo” będzie ograniczać dystrybucję narkotyków i dopalaczy w Polskich szkołach.

Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia. To wspaniała inicjatywa, mająca dać poczucie bezpieczeństwa, godne życie i godną starość dla zwierząt pracujących w służbie człowieka.

1/ link do strony internetowej Biegu dla Zasłużonych – http://www.biegdlazasluzonych.pl/
2/ link do fanpage’a Biegu – https://www.facebook.com/biegdlazasluzonych/
3/ link do wydarzenia Biegu – https://www.facebook.com/events/263321454030934/
4/ link do fanpage’a Stowarzyszenia – https://www.facebook.com/StowarzyszenieCBDiO/
5/⁠ link do fanpage’a Ostoi -⁠ https://www.facebook.com/zasluzylismy/

Zapraszamy wszystkich na wspaniałą imprezę do Leszna 10.09.2016r..

Aktualności

16 marca 2023
Razem możemy więcej! Przekaż 1,5 % dla naszych podopiecznych!
Do końca okresu rozliczeniowego zostało jeszcze 6 tygodni. Pamiętajcie prosimy o naszych podopiecznych przy rozliczeniach podatku. Razem możemy więcej. Nasz…
Czytaj więcej
11 lutego 2023
Kup kalendarz charytatywny i pomóż nam! Obniżona cena.
Pomóżcie nam sprzedać ten piękny i wyjątkowy kalendarz charytatywny Adoptuj mnie! 2023. Jeszcze trochę egzemplarzy zostało. Prosimy bardzo udostępniajcie dalej…
Czytaj więcej
13 stycznia 2023
Kalendarz charytatywny 2023 Adoptuj mnie!
Nasz kalendarz, który cały czas gorąco polecamy Waszej uwadze (link poniżej) nie wydarzyłby się bez Sponsorów!  Dziś szczególne podziękowania ślemy…
Czytaj więcej