MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH 20-21.10.2012

Zapraszamy wszystkich sympatykow naszej Fundacji, wszystkich miłośnikow psów – do hal wystawowych Międzynarodowych Targów Poznańskich na Międzynarodą Wystawę Psow Rasowych, organizowaną przez Związek Kynologiczny w Polsce. Wystawa odbędzie się w dniach 20-21.10.2012 – plany i godziny sędziowania na stronie Związku Kynologicznego Oddział w Poznaniu.
Zapraszamy także do pawilonu 3A – na stroisko nr 26 – gdzie spotkacie się Państwo z przedstawicielami Fundacji Animalia. Pokażemy nasze nowe psiaki, porozmawiamy o opiece nad bezdomnymi zwierzakami, o możliwościach pomocy dla nich.
Czekają także piękne koszulki z psami różnych ras, z kotami – kupując koszulkę można wesprzeć bezdomne zwierzęta pod naszą opieką.
Serdecznie zapraszamy.

Nasze stoisko jak widać na zdjęciach odwiedziła sunia z Fundacji Rottka – która towarzyszyla nam pewien czas oraz uczestnik wystawy – przeuroczy bloodhound – ktory niebawem ukaże się na nowej edycji Animaliwych koszulek.
Bardzo dziekujemy

Aktualności

14 listopada 2023
Kup kalendarz na 2024 i wesprzyj naszych podopiecznych!
Jak już dobrze wiecie MAMY KALENDARZ NA 2024 ROK! Nie byłoby to możliwe, gdyby nie ciężka praca przezdolnej Magdy vote…
Czytaj więcej
16 października 2023
Głosuj w akcji Nakarm Koty z Cote i pomóż naszym kotom wygrać karmę!
Kochani, bierzemy po raz kolejny udział w akcji Nakarm Koty z Cote 11. 🎉🎉🎉 Bardzo nas to cieszy, bo to…
Czytaj więcej
7 października 2023
Kalendarze 2024, jest na co czekać!
Szykujemy dla Was coś specjalnego! Razem z vote for pralka pracujemy nad kalendarzem na rok 2024! Zobaczcie jakie cudne grafiki…
Czytaj więcej