Blanca

Blanca nam już trochę podrosła i z kociego dzieciaka wyrosła piękna kocica. <3 Jaki jest jej charakter? Blanca to grzeczna i delikatna kicia.
Nie narzuca się człowiekowi swoją obecnością, ale za to zabawy uwielbia szczególnie wędkami i nigdy nie ma dosyć.:) Potrafi przyjść i usiąść naprzeciwko opiekunki i poprosić po swojemu o gotowane mięsko które uwielbia. Nie ma możliwości, żeby człowiek odmówił takiej prośbie. W domu tymczasowym Blanca mieszka z psami i kotami i nie ma z tym żadnego problemu. Czasami inny kot ją przegoni, ale ona zawsze ustępuje. Jeszcze nie przychodzi na mizianki, ale gdy trafi do cierpliwego domku i ludzi którzy będą mieć czas i mniej innych zwierzaków na pewno bardziej się ośmieli.
Jedyne czego potrzebne Blance do pełnego szczęścia poza mięskiem i wędkami to kochająca ją rodzina! <3
 ——————————-
Poznajcie te dwie urocze dziewuszki, które szukają swojego miejsca na ziemi. ❤ Milka (biało-szara) i Blanca (biało-czarna) to dwie małe koteczki, których życie prawdopodobnie rozpoczęło się tak jak tysiąca innych niechcianych kociąt.
Urodzone gdzieś na wsi, zostawione by poradziły sobie same.
Czy ktoś je celowo podrzucił w miejsce skąd je uratowano czy ich mamie coś się stało? Tego nam nie powiedzą. Maluszki zostały znalezione leżące w trawie.
Głodne ogromnie były te 2,5 miesięcznie dzieciaki.
Ich los kompletnie nikogo nie obchodził. Nikt nawet specjalnie w okolicy nie emocjonował się za bardzo, że jakieś kociaki znaleziono leżące na polu. Ot piękna polska wiejska sielanka. 🙁
Milka i Blanca są już ogarnięte po wizycie u weterynarza, odrobaczona i zaszczepione.
I nadszedł czas by ktoś pokochał je i pokazał, że ich start w życie to tylko odległy dramatyczny epizod, a reszta będzie jak w bajce… ❤
Milka ma przepuklinę do operacji więc prawdopodobnie będzie gotowa do adopcji z lekkim opóźnieniem.

Koty do adopcji

Luna
1 rok 11 miesięcy
Więcej
Luka
3 lata
Więcej
Ksena
4 lata
Więcej
Fifąż
7 miesięcy
Więcej