Kicia

 

KOMU,KOMU cudną,grzeczną kocią piękność?💖

Poznajcie Kicię- koteczkę, która została odłowiona na zabieg sterylizacji przez starszą panią, która niestety po jakimś czasie sama zaczęła potrzebować pomocy. Trafiła do hospicjum i z tego względu nie mogła już się Kicią opiekować 🙁  . Sądząc po tym, w jakim stanie ją odebraliśmy, możemy stwierdzić, że bardzo to przeżyła,musiała być więc dość przywiązana do tej kobiety. Zanim trafiła do przychodni była zlękniona , bała się ludzi i uciekała, chowała za meble, gdy tylko ktoś się chciał do niej zbliżyć 😢.

Po wykonaniu zabiegu sterylizacji i wyleczeniu chorych ząbków Kicia trafiła do fundacyjnej kociarni, w której zaczyna odżywać.

Powoli przypomina sobie, że ludzkie ręce potrafią miło pogłaskać pod bródką czy pomiziać brzuszek. Skradła nasze serca ❤ 🙂 .  Jest uroczym koteczkiem, który zasługuje na stały domek. Jest zdrowa, czeka na swój domek :)❤ .

Bardzo lubi głaskanie, lubi kontakt z człowiekiem. Grzeczniutka koteczka i spokojna.

 

Udostępnij, polub, skomentuj, to zwiększa zasięg i szanse na znalezienie domku.

👉 Pobierz ankietę z dołu strony Regulamin adopcji.

👉 Wypełnij ją i odeślij na adres:  adopcje.animalia@gmail.com

 

JAK NAM POMÓC?

❤️ Wesprzyj jedną z naszych zbiórek:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/fdz-animalia

❤️ Zostań wirtualnym opiekunem

❤️ Wpłać dowolną darowiznę na nasze konto: 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704

#fundacjaAnimalia #niekupujadoptuj  

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Marianek
5 lat
Więcej
Hanna
2 lata
Więcej
Masza
2 lata
Więcej
Larka
4 lata
Więcej