Blanka

Blanka – to jedna z tych kotów, które są tak skrzywdzone przez los i człowieka, że teraz musi mieć raj na ziemi.🙏

Aktualny stan koteczki:

Niedawno miała usunięte resztę zębów.  Za kilka dni przejdzie zabieg usunięcia kolejnego guzka, który pojawił się na brzuszku w okolicy pozostałej listwy mlecznej. Ona również będzie usunięta. Ponadto zdiagnozowano u niej nadciśnienie tętnicze oraz nadciśnienie w gałkach ocznych, które sprawiały jej potworny ból. 😢Koteczka z racji tego, że nie posiada pęcherzyka żółciowego, a od początku miała problemy z zaleganiem mas kałowych, potrzebuje dodatkowych preparatów, które pobudzają trawienie. Potrzebuje też dodatkowej stymulacji ruchowej, by jelita jak najlepiej pracowały, a jest to dla niej trudne, ponieważ ma zmiany spondylotyczne na kręgosłupie powodujące ból i utrudniające poruszanie się.😢😢

Dlatego codziennie jest masowana i ma ćwiczenia rehabilitacyjne, które rozluźniają jej mięśnie i pomagają w poruszaniu się. Do tego wszystkiego doszedł syndrom falującej skóry, jednak jest on łagodzony feromonami oraz środkami uspokajającymi.

Przy wcześniej już zdiagnozowanej przewlekłej chorobie nerek, nowotworze, uszkodzonych oczach(na jedno nic nie widzi, drugie trochę) oraz FIV dodatnim, można nazwać Blankę – Robocopem. Tyle chorób w jednym, małym ciałku. Tyle leków, kroplówek i zabiegów a ona wciąż reaguje na człowieka mruczącą miłością. I naprawdę cieszy się z życia oraz z pełnej miski. Bo to, co kotka lubi najbardziej, to pyszne jedzonko.

 

——————————————————————————————————————-

Udostępnij, polub, skomentuj, to zwiększa zasięg i szanse na znalezienie domku.

👉 Pobierz ankietę z dołu strony Regulamin adopcji.

👉 Wypełnij ją i odeślij na adres:  adopcje.animalia@gmail.com

JAK NAM POMÓC?

❤️ Wesprzyj jedną z naszych zbiórek:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/fdz-animalia

❤️ Zostań wirtualnym opiekunem

❤️ Wpłać dowolną darowiznę na nasze konto: 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704

#fundacjaAnimalia #niekupujadoptuj  

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Biszkopt
2 lata
Więcej
Luna
1 rok 11 miesięcy
Więcej
Figa
5 lat
Więcej
Masza
2 lata
Więcej