Bródka

Witam… chciałabym przedstawić Państwu Bródkę (bo tak została tymczasowo nazwana kotka ze względu na charakterystyczną plamkę pod brodą :)). Bródka została znaleziona na poznańskiej ulicy, najprawdopodobniej została wyrzucona z domu, zakrojona na szeroką skalę akcja mająca na celu odnalezienie jej właściciela niestety nie przyniosła żadnego skutku.
Ze względu na jej bardzo proludzkie zachowanie – od pierwszego momentu – było oczywiste, że Bródka nie jest kotem dzikim – bez problemu dawała się brać na ręce i przymilnie mruczała. Jest kotem raczej spokojnym, choć czasami lubi się pobawić kocimi akcesoriami i pochodzić własnymi drogami – jak to kot 🙂
Jak już wspomniałam w stosunku do człowieka jest bardzo przyjazna, taki stosunek ma również do innych kotów (obecnie przebywa w domu tymczasowym z innym kotem – samcem – kompletnie nie reagowała na jego początkowe dość chłodne powitanie, cierpliwie czekała aż ochłonie:)) Wg ocen weterynarzy Bródka ma od 2,5 do maks. 4 lat, kotka jest wysterylizowana, odrobaczona i odpchlona, jesli chodzi o jedzenie nie jest absolutnie wybredna, załatwia się do kuwety.
Jeśli szukają Państwo bezproblemowego kociego przyjaciela, któremu mogą Państwo zaoferować wymarzony DOM do końca jego dni, to z czystym sercem polecam Państwu Bródkę. Czekamy wyłącznie na poważne, przemyślane propozycje.

Jeśli mają Państwo pytania lub chcieliby Państwo zobaczyć Bródkę, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 503 831 757

Koty do adopcji

Black
3 lata
Więcej
Rafik
4 lata
Więcej
W bukowskim schronisku
Blues
5 lat
Więcej
Zosia
7 lat
Więcej