Forsycja

Sasanka i Forsycja to przeurocze, młodziutkie kocie siostry. Mają około półtora roku (jest marzec 2021).

Obecnie mieszkają w domu tymczasowym, który pisze o nich tak:

Sasanka i Forsycja zupełniają się jak ying i yang (nie tylko pod względem kolorystycznym).

Sasanka, kotka trikolorka, jest energiczną dziewczyną z masą pomysłów na zabawy, wynikającą z jej wszędobylskiej ciekawości. Urządzanie polowania na chusteczki higieniczne to must have każdego dnia!

Czarnulka Forsycja natomiast jest znacznie bardziej opanowana od swojej siostry. To czujna obserwatorka, która potrzebuje czasu na „obwąchanie” sytuacji. Jednak kiedy już zaufa człowiekowi, to oddaje mu całe serducho. Jest bardzo subtelna.

Forsi i Sasi są niezwykle przytulaśnymi stworzeniami. Wykorzystają każdą możliwą okazję, by wskoczyć na kolana człowieka i uciąć sobie drzemkę, słodko przy tym mrucząc. Jednak gdy nadejdzie moment na zabawę, dziewczyny zamieniają się w prawdziwe „koty cyrkowe” ;). Wszelkie wyścigi, podskoki czy polowania to ich żywioł. Często do zabawy nawet nie potrzebują człowieka, wyśmienicie bawią się we własnym towarzystwie. Chętnie jednak zapolują na wędkę prowadzoną przez człowieka.

Obie koteczki są inteligentne, delikatne i wrażliwe.

Obydwie wzorowo korzystają z kuwety, jedzą z miseczek i czasami zdarza im się ostrzyć pazurki na bokach kanapy. Są zdrowe, wysterylizowane, testy na FIV/Felv mają ujemne.

Nie rozdzielimy sióstr, bo są do siebie bardzo przywiązane. Chcemy, by trafiły do wspólnego domu.

Koty do adopcji

Bellatrix
9 miesięcy
Więcej
Olimpia
5 lat
Więcej
Amorek
3 lata
Więcej
Irys
1 rok
Więcej