John Snow

John Snow może i jeszcze trochę marnie wygląda, ale Ci co pamiętają w jak fatalnym stanie do nas trafił zobaczą różnicę. ❤
Jeśli nie pamiętacie zobaczcie najstarsze zdjęcia.
Chłopak jest rewelacyjny! ❤ Gada i gada ten kot…. borze szumiący ile ten kot ma do powiedzenia! 🙂 Pisaliśmy, że zapowiada się na przylepę i tak właśnie jest – to prawdziwy pieszczoch – Mamy nadzieję, że ktoś go pokocha, bo to wspaniały kot i że FIV plus nie będzie przeszkodą.
————————————
Taka kocia bieda została wyłapana na kastrację. I szukamy dla tej biedy domu stałego ‼
Kocurek jest bardzo miły. Jest też jeszcze zabiedzony ze sporą ilością pasażerów na gapę (wszy, pchły i kleszcze) których lekarze się pozbywają. I niestety wychodzi w testach FIV pozytywny. 🙁
Nie wiemy czy miał kiedyś dom czy zawsze mieszkał na ulicy i wiódł życie kota bezdomnego. Roboczo dostał imię John Snow.
Po odczyszczeniu i odchowaniu będzie z niego prawdziwy przystojniak. Jest już po zabiegu kastracji.
Kocurek przeniósł się z kliniki do domu tymczasowego. Nie jest to jeszcze dom stały, którego John szuka, ale jest to dla niego ogromna szansa na odmianę losu i stanie się kochanym kotem domowym.
A jak znosi to sam bohater opowieści?
John garnie się do swoje opiekunki bardzo! 🙂 Będzie z niego pieszczoch, coś tak się zapowiada. Tyle zmian w krótkim czasie spowodowało, że jest jeszcze trochę zdezorientowany i jakieś głośniejsze dźwięki czy nagłe ruchy wywołują u niego strach.
Chowa się wtedy w bezpieczne miejsca i po chwili już jest dobrze.
Życie kota bezdomnego odcisnęło piętno nie tylko na zdrowiu, ale i na jego zachowaniu.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

Cezarek
11 miesięcy
Więcej
Nala
1 rok 4 miesiące
Więcej
Lia
1 rok 8 miesięcy
Więcej
Zosia
2 lata
Więcej