John Snow

John Snow może i jeszcze trochę marnie wygląda, ale Ci co pamiętają w jak fatalnym stanie do nas trafił zobaczą różnicę. ❤
Jeśli nie pamiętacie zobaczcie najstarsze zdjęcia.
Chłopak jest rewelacyjny! ❤ Gada i gada ten kot…. borze szumiący ile ten kot ma do powiedzenia! 🙂 Pisaliśmy, że zapowiada się na przylepę i tak właśnie jest – to prawdziwy pieszczoch – Mamy nadzieję, że ktoś go pokocha, bo to wspaniały kot i że FIV plus nie będzie przeszkodą.
————————————
Taka kocia bieda została wyłapana na kastrację. I szukamy dla tej biedy domu stałego ‼
Kocurek jest bardzo miły. Jest też jeszcze zabiedzony ze sporą ilością pasażerów na gapę (wszy, pchły i kleszcze) których lekarze się pozbywają. I niestety wychodzi w testach FIV pozytywny. 🙁
Nie wiemy czy miał kiedyś dom czy zawsze mieszkał na ulicy i wiódł życie kota bezdomnego. Roboczo dostał imię John Snow.
Po odczyszczeniu i odchowaniu będzie z niego prawdziwy przystojniak. Jest już po zabiegu kastracji.
Kocurek przeniósł się z kliniki do domu tymczasowego. Nie jest to jeszcze dom stały, którego John szuka, ale jest to dla niego ogromna szansa na odmianę losu i stanie się kochanym kotem domowym.
A jak znosi to sam bohater opowieści?
John garnie się do swoje opiekunki bardzo! 🙂 Będzie z niego pieszczoch, coś tak się zapowiada. Tyle zmian w krótkim czasie spowodowało, że jest jeszcze trochę zdezorientowany i jakieś głośniejsze dźwięki czy nagłe ruchy wywołują u niego strach.
Chowa się wtedy w bezpieczne miejsca i po chwili już jest dobrze.
Życie kota bezdomnego odcisnęło piętno nie tylko na zdrowiu, ale i na jego zachowaniu.

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Koty do adopcji

W trakcie leczenia
Rafik
8 miesięcy
Więcej
Ciri
1 rok 7 miesięcy
Więcej
Dyzio
8 miesięcy
Więcej
Rafik
7 miesięcy
Więcej